REKLAMI GEÇ

Huzurevi sakinlerine Vali’den iftar

Vali Yavuz Erkmen ve eşi Nevhilal Erkmen, Denizli Huzurevi sakinlerine iftar yemeği verdi.

/ DENİZLİHABER / 16 Eylül 2008 Salı, 00:00

İftar yemeğine Vali Yavuz Erkmen ve eşi Nevhilal Erkmen’in yanı sıra Denizli Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, eşleri ile birlikte Cumhuriyet Başavcısı Selami Hatipoğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Tamer Bingöl, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yüceliş, İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Altın ve huzurevi sakinleri katıldı.

Yemekte konuşan Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Altın, hizmetlerin en yücesinin, en değerlisinin insanlara verilen hizmet olduğunu belirterek, “Biz kurum olarak böyle bir hizmeti yürütüyoruz. Yaşlılarımıza, çocuklarımıza ve gençlerimize sahip çıkma konusunda her türlü çalışmayı eksiksiz yapmaya çalışan kurumumuz, bundan sonra da aynı azim ve gayretle çalışmalarını sürdürecektir” diye konuştu.

Vali Yavuz Erkmen, millet olarak büyüğümüze saygıyı, küçüğümüze sevgiyi eksik etmeyen bir millet olduğumuzu ve yaşlılarımıza sahip çıkma konusunda da aynı hassasiyeti gösterdiğimizi ifade ederek, “Sizlere kalbimiz açık. Sizlerle karşılaştığımızda eğer siz ‘Memnunuz’ diyebiliyorsanız biz de o zaman memnun oluyoruz. Bizlerin görevi sizlerin memnuniyetini sağlamak. Sizlerin memnuniyeti için çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hepinize Allah’tan sağlık ve uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

Yemeğin sonunda Ahmet Beller isimli huzurevi sakini, Vali Yavuz Erkmen, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Altın ve Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci’ye hitaben yazdığı teşekkür şiirini okudu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı