REKLAMI GEÇ

İskender Doğan, güven tazeledi

İskender Doğan, güven tazeledi

Denizli Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği Olağan Genel Kurulu’nda, Dernek Başkanı İskender Doğan güven tazeledi.

/ DENİZLİHABER / 4 Ekim 2008 Cumartesi, 00:00

Denizli Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği Olağan Genel Kurulu, Özcan İş Merkezi’ndeki dernek merkezinde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Salih Ergül’ün, divan katipliklerini de Nevzat Gökçe ve Saffet Dülger’in yaptığı kongrede, Dernek Başkanı İskender Doğan güven tazeledi. Seçimler sonucunda derneğin yönetim kuruluna; İskender Doğan, Metin Akman, Süleyman Gündoğdu, Tevfik Yaşar, Salih Ergül, denetleme kuruluna da; Metin Eltaş, Şeref Tutkopar ve Saffet Dülger seçildi.

Seçimler sonrasında bir konuşma yapan Dernek Başkanı İskender Doğan, “Denizli’deki radyo ve televizyonların, bir çatı altında toplandığı bir derneği var. Bundan sonra meslektaşlarımızın, güç birliği yapacağı ve birbirleri ile diyalog kuracağı bir sivil toplum örgütüne sahipler. Sorunlara ve sorunların çözümüne karşı dernek olarak aktif çaba göstereceğiz. Çöptepesi’nde bulunan, her sene artırılan, daire fiyatını geçen yer kiralarına karşı Denizli Belediyesi ile görüşmeler yapacağız. Buraya trafo kurulması için çalışmaları başlatıyoruz. Buradaki elektrik kesintilerinin son bulması için buraya trafo kurulması şart.

Radyo ve televizyonlardaki aşırı düşük reklam fiyatlarının belli bir standarda kavuşturulması da hedeflerimiz arasında. Diyalog süreci başlamıştır. Bizleri sömüren ulusal reklam ajanslarına karşı tek fiyat belirleme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı