REKLAMI GEÇ

Radyocular Manavgat’ta buluştu

Radyocular Manavgat’ta buluştu

Kral Radyo’nun organize ettiği 1. Dünya Radyocular Buluşması, 33 yabancı ülkeden ve Türkiye’den 300 radyo yayıncısının katılımıyla Manavgat’ta gerçekleşti.

/ DENİZLİHABER / 24 Haziran 2008 Salı, 00:00

Radyocular, Manavgat’ta buluştu. İstanbul Kral Radyo Programcısı Gezegen Mehmet’in organize ettiği buluşmaya, 33 yabancı ülkeden ve Türkiye’den radyo yayıncıları katıldı.

Radyocuları buluşturmak ile Türkiye’yi ve Türk insanını tanıtmayı amaçladığını belirten Gezegen Mehmet, “Dışarıdaki imajımızın daha düzgün olması, yabancı yayıncı arkadaşların gittiklerinde bizleri iyi tanıtmasını arzuluyorum. Bundan sonra daha mükemmel organizasyonlarda buluşmak üzere, katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol’un sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda, meslekte 41. yılını dolduran Radyo Programcısı İzzet Öz’e plaket verildi. Radyocular buluşmasına,RTÜK Başkanı Zahit Akman da katıldı. Akman, “RTÜK olarak sorunsuz olan radyocularla buluşmaktan onurluyum. Bu tür güzel bir organizasyon ilk olmasına rağmen, katılımın büyük olması anlamlıdır. Radyo yayıncıları artık kendilerinin büyük bir güç olduğunu anladı. Bundan sonra daha geniş katılımlı toplantılar birbirini izleyecektir. Her türlü sorununuzun çözümünde yanınızdayım” dedi.

Başkan Zeynel Şenol, “Manavgat, kum, güneş, plaj, deniz ve yemyeşil çam ormanlarıyla dünyanın cennetidir. Tüm dünya insanlarını Manavgat cennetini görmeye davet ediyorum” dedi. Buluşmanın ikinci gününde Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol, tüm yayıncıları teknede toplayarak nehir gezisi düzenledi.

Daha sonra, pek çok yayıncı kuruluş, Boğaz Otel’den canlı yayın yaparak ülkelerine mesajlar verdi. Dünya radyocular buluşması, radyocuların, canlı yayında Türkiye’den ülkelerine seslenme imkanı sundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı