REKLAMI GEÇ

Vali Erkmen, gazetecileri ağırladı

Vali Erkmen, gazetecileri ağırladı

TGF Başkanlar Konseyi Toplantısı’na katılmak için Denizli’ye gelen 8 ilin gazeteciler cemiyeti başkanları Vali Erkmen’i makamında ziyaret etti. Vali Erkmen, cemiyet başkanları ve TGF Yönetim Kurulu üyeleri ile akşam yemeğinde de bir araya geldi.

/ DENİZLİHABER / 19 Aralık 2009 Cumartesi, 17:13

Denizli’de bugün yapılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanlar Konseyi toplantısı için Denizli’ye gelen 8 ilin gazeteciler cemiyeti başkanları Vali Erkmen’i makamında ziyaret etti. Ziyarete, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abid Vanlı, Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Selci, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ve Başkan Yardımcıları Necati Günay, İsmet Keskin, Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Sinop Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet Kurada, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Güngör Yavuzaslan katıldı. Cemiyet başkanları illerindeki çalışmaları hakkında Vali Yavuz Erkmen’e bilgiler verdiler. Vali Yavuz Erkmen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretin anısına 8 ilin gazeteciler cemiyeti başkanlarına denizli hatırası olarak çeşitli hediyeler verdi.

Akşam da yemekte buluştular
Vali Yavuz Erkmen, TGF Başkanlar Konseyi Toplantısı için Denizli’ye gelen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri ve 8 ilin gazeteciler cemiyeti başkanları onuruna, Richmond Otel’de yemek verdi.

Yemeğe; Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, DTO Başkanı Necdet Özer, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Öztürk, Kızılay Derneği Denizli Şube Başkanı Habib Yıldız, toplantı için ilimize gelen illerin gazeteciler cemiyeti başkanları ve davetliler katıldı.

Vali Yavuz Erkmen düzenlenecek olan toplantının başarılı geçmesi temennisinde bulunarak, “Ülkemizde ses getirecek bu toplantının Denizli’de yapılacak olmasından memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu kararın alınmasında ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Basın mensubu arkadaşlarımız bizim çok yakın çalışma arkadaşlarımız. Onlar da kamu görevi yapıyorlar. Pek çok sıkıntı içinde fedakarca çalışıyorlar. Onların çalışması her türlü takdirin üstündedir. Biz her zaman objektif olan, doğru olan, özellikle yerel basın anlamında baktığımızda, kendi yöremizin sesi olan, yereldeki sorunları bize taşıyan arkadaşların görevlerinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Biz bu işi önemsiyoruz. Özellikle böyle önemli bir toplantının Denizli’de yapılması konusunda Valilik, Belediye ve DTO olarak Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne destek verdik. Böyle bir toplantının Denizli’nin sesi olacağı dolayısıyla düşündüğümüzü söylemek istiyorum. Başarılı geçeceğine inanıyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı