REKLAMI GEÇ

Başer: Girilmedik gönül, çalınmadık kapı kalmayıncaya kadar sokaklardayız”

Başer: Girilmedik gönül, çalınmadık kapı kalmayıncaya kadar sokaklardayız”

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer seçim kampanyası kapsamında AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı ile buluştu, kent merkezinde esnaf ziyareti de yapan Başer, “Girilmedik gönül, çalınmadık kapı kalmayıncaya kadar sokaklardayız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Nisan 2023 Salı, 14:58

İş insanı, AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi ziyaret ve temaslarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Ekrem Başer ilk olarak AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek burada partilileri ile bir araya geldi.

Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda yol arkadaşlarına seslenen AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuz uzun, yapacak daha çok işlerimiz var. Hep birlikte omuz omuza Denizli’mizi ve ülkemizi daha iyi yerlere getireceğiz. Doğru adımlarla yola devam etmek için birlikte gayret etmeye, aziz milletimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, kent merkezinde İstasyon Caddesi ve 15 Mayıs Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir şekilde il genelinde gayret ettiklerini ifade ederek, “Bugüne dek hep esnafımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nda Cumhur İttifakı olarak bizim hep söylediğimiz bir sözümüz var; Bizim en yüksek makamlarımız, milletimizin gönlündeki yerimizdir. Bu anlayışla aziz milletimiz için gayret etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Kent genelinde ulaşılmadık bir vatandaş dahi bırakmayacaklarını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, “Girilmedik gönül, çalınmadık kapı kalmayıncaya kadar sokaklardayız” diye konuştu.

Karahasanlı Mahalle sakinlerinin düzenlediği iftar yemeğinde hemşehrileriyle birlikte orucunu açan Başer, “Bu mübarek Kadir Gecesi’nde Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı