REKLAMI GEÇ

Şahin Tin: Tavas’a yeni sanayi sitesi yapımı için kolları sıvıyoruz

Şahin Tin: Tavas’a yeni sanayi sitesi yapımı için kolları sıvıyoruz

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Şahin Tin, Tavas Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi. Ziyaretinde Türkiye Yüzyılı ve Büyük Türkiye Yolculuğu konularında bilgilendirmelerde bulunan Milletvekili Tin, “Tavas’a yeni sanayi sitesi yapımı için kolları sıvıyoruz” müjdesini verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Nisan 2023 Salı, 12:19

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Tavas Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi ve Tavas’a yeni bir sanayi sitesi yapımı için çalışmalara başlandığını duyurdu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Tin, “Sizlerin üretimleri, emekleri ve alın terleri, ülkemizin kalkınması için son derece önemli. Bu sebeple her zaman yanınızdayız ve desteğimiz her zaman devam edecektir. Türkiye, son yıllarda büyük bir gelişme gösterdi. Bizler de ülkemizin gelişimi ve ilerlemesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Tavas ilçemize de yeni bir sanayi sitesi yapımı için kolları sıvıyoruz. Yeni sanayi sitesi projesi ile ilgili olarak çalışmalarımızı başlattık. İlçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modern bir sanayi sitesi yapacağız. Bu sanayi sitesi ile ilçemizin ekonomisine yeni bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“ESNAFIMIZIN GÜÇLÜ YARINLARI İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”
AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Şahin Tin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin son yıllarda büyük bir gelişme gösterdiğini belirterek, “Ülkemiz, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde güçlü ve saygın bir ülke haline geldi. Ülkemiz, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda büyük adımlar attı. Türkiye’nin yükselişi sadece ülkemize değil, dünya barışına da katkı sağlıyor. Milli hasletlerine düşkün, kimliğini ve ülküsünü el üstünde tutan, kültürünü yaşatan birbirine sıkı sıkıya bağlı esnafımızın güçlü yarınları için canla başla çalışıyoruz” dedi.

“TÜRKİYE YÜZYILI’NI HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”
Tin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’nin geleceğine yönelik hedeflerini “Türkiye Yüzyılı ve Büyük Türkiye Yolculuğu” olarak tanımladığını söyledi.

Bu yolculukta esnaflarla buluşmaya, vatandaşlar kucaklaşmaya devam ettiklerini vurgulayan Tin, ” Gaye ve gayretimiz milletimizin gönlündeki yerimizi diri tutmak. Büyük Türkiye yolculuğumuzda adımlarımızı daha güçlü atmaktır. Hemşehrilerimiz, iradesine, istiklal ve istikbaline sahip çıkıyor, aydınlık yarınlara inanıyor. Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Mehmet HIRALI   -  Bağlantı 18 Nisan 2023, 23:36

. Tavasın yapılması emzem. Olan yapılamıyan nedendir bilinmez 1.tavasın girişinden çıkışına kadar düzenli geçişlerimiz yok bilhassa sanayii üstü. Ulaşımda . 2. ÇALIŞMAYAN garajımız .3TÜV. Tavas 3 tane ilçeye hitap ediyor zaten Sanayimiz var tşkr.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı