REKLAMI GEÇ

Ramazanoğlu: Denizli’de öğretmen açığı kalmayacak

Ramazanoğlu: Denizli’de öğretmen açığı kalmayacak

AK Parti milletvekili adayı Sema Ramazanoğlu, yeni dönemde öğretmen adaylarının atamasının yapılacağını ve eğitim kurumlarında öğretmen açığının kalmayacağını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ekim 2015 Çarşamba, 13:32

AK Parti milletvekili adayı Sema Ramazanoğlu, kamu kurum ve kuruluşları ziyaretine İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile devam etti. Ramazanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç ve Pamukkale Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan’ı ziyaret etti.

denizli-ak-parti-sema-ramazanoglu-ögretmen-atamalari-ic-1

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Oğuz, eğitim konusunda Denizli olarak başarılı bir il olduklarını belirterek, 2002 yılından bu yana yaptıkları planlı çalışma ile öğretmen eksikliği hissettirmeyen illerden birisi olduklarını, yeni dönemde hükümetin yapacağı çalışmalar sonrasında yapılacak atamaları değerlendireceklerini ifade etti.

denizli-ak-parti-sema-ramazanoglu-ögretmen-atamalari-ic-2

Ramazanoğlu ise, AK Parti seçim beyannamesinde yer alan destek ve vaatleri anlattı. Öğretmen adaylarının atamasını gerçekleştireceklerini kaydeden Ramazanoğlu, “Yeni dönemde atama yapılacak birçok branş var. Önümüzdeki dönemde bunların atamaları gerçekleştirilecek. Türkiye’de atama bekleyen genç öğretmen arkadaşlarımız için bu bir müjde. İnşallah bu yeni yapılacak olan atamalarda Denizli de nasibini alacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı