REKLAMI GEÇ

Arslan ilçe ve mahalle ziyaretlerinde

Arslan ilçe ve mahalle ziyaretlerinde

CHP Milletvekili Aday Adayı Kazım Arslan, ilçe ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla buluşuyor. Sanat ve kültürel aktiviteleri de takip eden Arslan, Ankara Ekin Tiyatrosu’nun sahnelediği “Bedel Ödenmiştir” adlı oyunu izledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Şubat 2015 Salı, 17:53

CHP Milletvekili Aday Adayı Kazım Arslan, ilçe gezilerini sürdürüyor. Babadağ, Sarayköy ve Buldan ilçelerine giden Arslan, mahalle ziyaretleriyle de vatandaşlarla buluşuyor.
arslan-6

Ziyaretlerde mahallelerin sorunları hakkında bilgi alan Arslan, üzüm, tütün ve kekik üreticileri ile hayvan yetiştiricilerini dinledi. “Çözüm CHP iktidarında” diyen Kazım Arslan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimde destek istedi.

TİYATRO İZLEDİ
Siyasi çalışmalarını sürdürürken, kültür ve sanat etkinliklerini de takip eden Kazım Arslan, eşi Nursel Arslan ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şubesi’nin organize ettiği,Ankara Ekin Tiyatrosu’nun sahnelediği “Bedeli Ödenmiştir” isimli oyunu izledi.
Oyunun sonunda Ekin Tiyatrosu oyuncularını kutlayan Arslan, “Harika bir oyundu.Emeği geçen ve oyunu izlemeye gelen herkese teşekkürler” dedi.

aslan-5

26 ŞUBAT’TA BASIN TOPLANTISI
CHP’li Kazım Arslan, 26 Şubat Perşembe günü saat 12.30’da il binasında basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda neden aday olduğunu açıklayacak olan Arslan, “Adaylığımı basına ve kamuoyuna açıklayacağım toplantıya katılımınız bana güç verecektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

KAZIM ARSLAN KİMDİR?

NEDEN ADAY ADAYI OLDUM

MİSYONUM

SEÇİM OFİSİ İLETİŞİM

Adres: Altıntop Mahallesi Belediye arkası 835. Sokak  Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0 258 265 76 06
Faks: 0 258 265 76 07
Cep: 0 532 217 38 48

re_facebookre_twitterre_instegram