REKLAMI GEÇ

ARSLAN’IN SEÇİM FİLOSU

ARSLAN’IN SEÇİM FİLOSU

CHP Denizli Milletvekili Aday Adayı Kazım Arslan, ön seçim hazırlıkları kapsamında hazırladığı araçları yola çıkardı. Bir hafta il merkezinde tanıtım çalışmalarında kullanılacak olan araçlar, daha sonra ilçelere gönderilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mart 2015 Pazartesi, 17:01

CHP Denizli Milletvekili Aday Adayı Kazım Arslan, 29 Mart’ta gerçekleştirilecek ön seçime ilişkin çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, tanıtım programı kapsamında hazırladığı araçları sabah erken saatlerinde yola çıktı, daha sonra parti teşkilatları ve kadın kolları tarafından kullanılacağını kaydetti.

7 Haziran seçimlerinin Denizli ve Türkiye için büyük önem taşıdığını dile getiren CHP aday adayı, Denizli’de 4 milletvekili çıkarmak için tüm güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.
Arslan, “Ön seçim sonrası ilçelerimizde çalışacak olan arkadaşlarımızın ve kadın kollarımızın daha etkili çalışması, ev ev, kapı kapı, her mahalle de etkili bir çalışma gösterebilmeleri için bu araçlarımızı ilçelerimize göndereceğiz. İlçe başkanlığının emrinde hareket edecek olan bu araçlar bütün seçim boyunca kadınlarımızın ve çalışan arkadaşlarımızın gücüne güç katacaktır. Bugün hazırladığım araçlarımın daha sonrada ilaveleri olacaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayıydım, partililerim bana 30 Mart’ta oy verdiler beni desteklediler. Aldığımız %40’a yakın oyu daha yukarılara taşımak için ve CHP’nin Denizli’de birinci parti olması açısından, Denizli’de 4 e yakın milletvekili çıkartmak için beni yeniden destekleyeceklerine inanıyorum. Her platformda söylediğim gibi yeniden söylüyorum. CHP’yi Denizli’de 1. parti çıkaracağız, Denizli yıllardır hak ettiğini alamadı, almıyor. Bizler CHP iktidarı ile Denizli’ye ve ülkemize aydınlık ve umut dolu bir gelecek vaat ediyoruz” dedi.

“ÖN SEÇİMDEN SONRA DA BİRLİK OLACAĞIZ”
29 Mart’ta ön seçim bittikten sonra Aday Adayı 23 adayın hiçbir şekilde küslük yaşamayacaklarını ve el ele vererek her yerde çalışmayı sürdüreceklerini söyleyen Arslan, “Siyaset sadece bugünlük yarınlık değil. Bugün 23 arkadaşımızda CHP’nin ilkeleri ve iktidarı doğrultusunda bu görevi üstlenmeye aday olmuşturlar. Çıkan sonuç her ne olursa olsun geleceği de düşünerek bizlerle beraber çalışacağını düşünüyorum. Partiyi Denizli’de ve Türkiye’de birinci parti yapmak için durmadan çalışacağız. Ben bu düşünceler içerisinde hareket ediyorum arkadaşlarımın da bu düşünceler ile hareket edeceğine eminim. Artık CHP’nin Türkiye’de iktidar olması gerekiyor. Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Vatandaşlarımızın beklentisi bu. İşçisinden çiftçisine esnafından sanayicisine, gencinden emeklisine herkesin umudu olduk, olmaya da devam edeceğiz. Türkiye’nin normalleşmeye artık çok ihtiyacı var. Türkiye’deki cumhuriyetçi yapının yeniden kurulması için CHP’nin mutlak iktidar olması gerektiğini düşünüyorum ve herkesi çalışmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

KAZIM ARSLAN KİMDİR?

NEDEN ADAY ADAYI OLDUM

MİSYONUM

SEÇİM OFİSİ İLETİŞİM

Adres: Altıntop Mahallesi Belediye arkası 835. Sokak  Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0 258 265 76 06
Faks: 0 258 265 76 07
Cep: 0 532 217 38 48

re_facebookre_twitterre_instegram