Buldan normalleşme sürecine hazırlanıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan normalleşme sürecine hazırlanıyor

Buldan normalleşme sürecine hazırlanıyor

Buldan Belediyesi, 1 Mart’tan itibaren başlaması planlanan kademeli normalleşme sürecine ilişkin hazırlıklarını sürdürüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Şubat 2021 Pazartesi, 13:35

1 Mart’tan itibaren kademeli normalleşmeye geçileceği yönündeki açıklamaların ardında Buldan Belediyesi’nin çalışmaları hız kazandı. Çocuk oyun gruplarını bakımdan geçiren Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yoğun olarak kullanacağını park ve bahçelerde çevre düzenlemesi çalışmalarını da başladı.

Bu kapsamda Talat Tarakçı Çocuk Parkı’nda kum havuzunun kumlarını doldurarak bakımdan geçiren Belediye ekipleri, Alanyazı Meydanı’ndaki Buldan’ın simgesi TAK’ın çevresini de yeniden düzenledi.

Yaz- kış yeşil kalan ve küçük kırmızı meyveleriyle göz alıcı görüntü oluşturan ateş dikeniyle bezenen TAK’ın normalleşme sürecinde misafirlerini ağırlamaya hazır hale getirildiğini söyleyen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Cumhurbaşkanımızın ve Sağlık Bakanımızın 1 Mart’ta kademeli normalleşme sürecine geçileceği yönündeki açıklamaları umut verici. Biz de hemşerilerimizin normal hayata geçtikten sonra yoğun olarak kullandıkları alanlardaki çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Normal yaşantımıza dönmeye başlayacağımız günlerde tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamamız yeni sosyal mesafe kurallarını unutmamamız gerekiyor. Özlediğimiz günlere tekrar kavuşmamız böylelikle çok daha hızlı olacaktır. Bizler Buldan’da yaşayan tüm hemşerilerimizi her alanda rahat ettirmek için çalışmalarımızı ve planlamalarımızı sürdüreceğiz, bu konuda müsterih olsunlar” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı