Çivrillilerin Altın Dedesi Kameroğlu hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çivrillilerin Altın Dedesi Kameroğlu hayatını kaybetti

Çivrillilerin Altın Dedesi Kameroğlu hayatını kaybetti

Kuyumculuk sektörünün önde gelen isimlerinden Çivrilli işadamı Kadir Kameroğlu’ndan üzücü haber var. İlçesine yaptığı katkılarla “Çivrillilerin Altın Dedesi” olarak anılan Kameroğlu, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Hayırsever Kameroğlu Cuma günü öğle vakti Çivril’de son yolculuğuna uğurlanacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Kasım 2016 Çarşamba, 19:23

Çivril’e anaokulundan liseye, huzurevinden camiye, sağlık ocağından hastaneye çok sayıda eğitim kurumu ve kamu binası yaptıran işadamı Kadir Kameroğlu, akciğerinde ortaya çıkan problem nedeniyle bir süre önce hastaneye kaldırıldı.

Özel bir hastanede tedavi gören ve bir süredir makineye bağlı tutulan hayırsever işadamı Kadir Kameroğlu’ndan üzücü haber geldi. Kameroğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

CUMA GÜNÜ TOPRAĞA VERİLECEK
Çivril’in Altın Dedesi Kameroğlu, cuma günü öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Çivril’de son yolculuğuna uğurlanacak.

DEVLET ÜSTÜN HİZMET MADALYASI SAHİBİYDİ
Çivril’de “eğitimin hamisi” olarak anılan ve “Devlet Üstün Hizmet Madalyası” sahibi olan hayırsever işadamı Kadir Kameroğlu’nun bugüne kadar yaptırdığı okul ve kamu binaları şunlar:

-Çivril Huzur Evi
-Irgıllı İlköğretim Okulu
-Devlet Hastanesi
-Kızılcasöğüt Nevişet Kameroğlu Sağlık Ocağı
-Ali Kameroğlu Camii
-Kameroğlu Kardeşler Cumhuriyet İlköğretim Okulu
-Ali Kameroğlu Anaokulu
-Rasime Kameroroğlu Anaokulu
-Kadir Kameroğlu İlköğretim Okulu
-Kadir Kameroğlu Kız Meslek Lisesi
-Nevişet Kameroğlu İlköğretim Okulu

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı