REKLAMI GEÇ

Selin götürdüğü 3 bin TL’yi işadamı gönderdi

Selin götürdüğü 3 bin TL’yi işadamı gönderdi

Honaz İlçesi’nde torununun ameliyatı için biriktirdiği 3 bin lirayı sele kaptıran Hatice Bodur’a yardım eli uzandı. Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı, Hatice teyzeye çeşitli yardım malzemeleriyle birlikte selin götürdüğü 3 bin lirayı gönderdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Haziran 2014 Pazartesi, 10:39

Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
Denizli’nin Honaz İlçesi’nde geçen perşembe günü sağanak yağmur nedeniyle oluşan sel suları Kızılyer Mahallesi’ndeki ahşap evde yalnız yaşayan 55 yaşındaki Hatice Bodur’un evini bastı. Sağlık sorunu bulunan 10 yaşındaki torunu Hatice’nin ameliyatı için biriktirdiği 3 bin TL’si sel sularına kapılan Bodur’a, Denizli’nin tanınmış işadamlarından Osman Aydınlı yardım elini uzattı.

Torunu Hatice Ertan’ın ameliyatı için biriktirdiği parayı sel sularına kaptıran Hatice Bodur’un haberini alan işadamı Osman Aydınlı, çeşitli yardım malzemeleri ve 3 bin TL’yi selzedeye gönderdi.

anons
Yaşadığı acı olay ardından telefonlarının susmadığını söyleyen Hatice Bodur, “Acılı günümüzde yardımseverler bizi yalnız bırakmadı. Honaz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Honaz Belediye ve bazı hayırseverler de ayni ve maddi yardımda bulundu. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı