REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan: Birlikte güçlüyüz

Başkan Zolan: Birlikte güçlüyüz

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir ve Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’le Denizli’de hizmet destanları yazacaklarını söyledi, “Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Mart 2024 Cumartesi, 13:20

Denizlili hemşehrilerinin vereceği büyük destekle, Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir ve Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’le Denizli’de hizmet destanları yazacaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Herkesi bağrına basan, kucaklayan, ayrıştırmayan, ötekileştirmeyen yönetim anlayışı ile sizlere layık olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz” dedi.

“BİZE BİRLİKTE OLMAK YAKIŞIR”
Bu hizmet yolunda bir ve beraber oldukları Cumhur İttifakı’nın değerli üyelerine de teşekkür eden Başkan Zolan, “Başta MHP’li kardeşlerim olmak üzere bizlerden her zaman desteklerini esirgemeyen ülkücü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Farklı tercihte bulunan kardeşlerime de saygı duyuyorum. Vatandaşlarımızın teveccühü ile bir kez daha herkesin hizmetinde olacağımın, Denizli’mizin daha iyiye, daha güzele gideceğinin sözünü veriyorum. Biz birlikte güçlüyüz, bize birlikte olmak yakışır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 25Çok Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Çok Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Çok Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Az Bulutlu