REKLAMI GEÇ

Başer’in Çocuk Köyü projesi Türkiye’ye örnek olacak

Başer’in Çocuk Köyü projesi Türkiye’ye örnek olacak

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in Çocuk Köyü Projesi, bölgede büyük bir ses getirecek. Çocuk Köyü’nde çocuk oyun alanlarından sinema salonlarına, çocuk sanat evinden macera alanlarına kadar çok sayıda etkinlik alanı bulunacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2024 Cuma, 12:30

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in vizyon projelerinden birisi olan Çocuk Köyü Projesi, Türkiye’ye örnek olacak. Merkezefendi’ye değer katacak olan bu projede çocukların eğlenirken öğrenmeleri, güvenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri ve aileleriyle keyifli anlar yaşayabilmeleri amaçlanıyor. Proje hayata geçtiğinde çocuklara doğal yaşam alanlarıyla şehir karmaşasından uzak köy yaşamını da sunacak.

Bir Belediye Başkan Adayı’nın vaadi olmaktan daha çok Merkezefendi’de çocuklar için geleceğe atılmış bir adım olacak AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in bu projesi, içinde pasta evi, sinema salonu, çocukların müzik aletler ile tanışacakları salonlar, dans salonları, sanatsal etkinlikler yapabilecek alanlar, oyun alanları, spor alanları gibi daha birçok etkinlik alanını içinde barındıracak. İçinde adeta “yok, yok” dedirtecek tesis mimarisiyle de çocukları anlatacak ve çizgi karakterlerin heykelleri ile donatılarak, rengarenk inşa edilecek.

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer için “Biz icraat yapmak için geliyoruz” diyerek açıklanan bu iddialı projesi sadece bir oyun parkı veya eğlence merkezi değil, tam donanımlı bir tesis olacak. Burada çocuklar hem eğlenceli aktiviteler yapabilecek hem de eğitici etkinliklere katılarak kendilerini geliştirebilecekler. Ayrıca, projenin güvenliği de en üst seviyede olacak, böylece aileler çocuklarının güvenliğinden kuşku duymayacak. Ayrıca Çocuk Köyü Projesi ile ailelerde, çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri, onların mutluluğunu ve gelişimini destekleyebilecekleri bir ortama sahip olacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 26Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Parçalı Bulutlu