REKLAMI GEÇ

Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Pekdemir: Pamukkale’ye halk ekmek gelecek

Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Pekdemir: Pamukkale’ye halk ekmek gelecek

Cumhur İttifakı Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde kurulacak Halk Ekmek İşletmesi ile hem bölgenin üreticileri hem de gıda sektörü işletmeleriyle ortaklaşa çalışarak, alım gücü düşük ilçe sakinlerine uygun ücretli ekmek hizmeti vereceklerini açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mart 2024 Salı, 12:51

Pamukkale’de seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ak Partili Halil Pekdemir, sosyal belediyecilik projeleriyle de öne çıkıyor. İlçede kendi döneminde belediyenin tüm mahallelere eşit ve adil bir şekilde hizmet götüreceğini, fırsat eşitsizliğinin ortadan kaldırılması için pek çok çalışmayı toplumun farklı kesimleriyle iş birliği içinde yürüteceğini sık sık dillendiren Pekdemir’in  bu kapsamdaki projelerinden biri de Halk Ekmek.

Pamukkale Belediyesi bünyesinde kurulacak Halk Ekmek İşletmesi hem üreticiler hem de gıda sektörüyle birlikte çalışarak ucuza ekmek üretecek. Kentin özellikle dar gelirli bölgelerinde kurulacak satış merkezleri sayesinde maddi imkânı kısıtlı olan ilçe sakinlerine uygun ekmek satacak olan Halk Ekmek İşletmesi, bünyesinde çalıştıracağı personel sayesinde istihdam yaratacak.

Başkan Adayı Pekdemir, “Esnaf ve üretici kardeşlerimizle birlikte onları asla mağdur etmeyecek bir sistem ortaya koyacağız. Halk Ekmek ilçedeki alım gücü düşük insanımızın uygun fiyata ekmek alması için çalışacak. Sosyal belediyecilik konusunda elimizden geldiğince etkin çalışacağız. Bunu hep birlikte 31 Mart’tan sonra göreceğiz.” diye konuştu

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 11 25Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 12 26Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 19 36Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 27Parçalı Bulutlu