REKLAMI GEÇ

Denizli Ticaret Odası Çivril Temsilciliği açıldı

Denizli Ticaret Odası Çivril Temsilciliği açıldı

Denizli Ticaret Odası’nın Çivril Temsilciliği görkemli bir törenle açıldı. Baklan, Bekilli, Çal ve Çivril ilçelerine hizmet verecek olan temsilciliğin açılışında DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına getirdik. Bu daha başlangıç” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2020 Perşembe, 16:12

Denizli Ticaret Odası(DTO) Çivril Temsilciliği açıldı. Açılışa DTO Başkanı Uğur Erdoğan’ın yanı sıra Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, Çivril Kaymakamı Armağan Önal, DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, İl Müftüsü Mehmet Aşık, İŞKUR Denizli Müdürü Fatih Işık, DTO ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN ERDOĞAN:”DTO, TÜRKİYE’DEKİ EN ETKİN VE EN GÜÇLÜ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN”
Çivril, Baklan, Bekilli ve Çal bölgesinde hizmet verecek olan DTO Çivril Temsilciliği açılışında konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ”DTO 18 bin üyesiyle Türkiye’nin en etkin ve güçlü STK’larından biri durumunda. Esnafımızın, ihracatçımızın ticaretle uğraşan üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bilgiye en kolay ve en hızlı ulaşmaları birinci önceliğimiz. Şimdi odamızın verdiği hizmeti burada da vermek için Temsilciliğimizi açtık” diyerek sözlerine başladı.

“ÜYELERİMİZ AETIK DENİZLİ’YE GELMEDEN İŞLEMLERİNİ HALLEDEBİLECEK”
DTO Çivril temsilciliğinin vereceği hizmetlerden bahseden Başkan Erdoğan,”Temsilciliğimiz oda tescili, kayıt, K belgesi, takograf, dış ticaret, ihracat ve faaliyet anlamında çok sayıda hizmeti bölge halkımıza sunacak. Vatandaşlarımız yaklaşık 100 km yol gelmeden temsilciliğimizden hizmetlerimizden faydalanmış olacak. Hizmetlerimizden örnek vermek gerekirse, 2019 yılında 528 üyemizi yurt içi ve dışında fuarlara gönderdik. Odamız Türkiye’de bu anlamda ilk sırada yer alıyor. Sektör bazlı fuar faaliyetlerimiz 2020 yılında da devam edecek. Bu temsilcilikle ilçe üyelerimiz de bu imkandan yararlanacak. Biz üyelerimizde farkındalık yaratmak amacındayız. Onlara imkanlar sağlamak için 11 sektörde 144 firma ile anlaşma yaptık. Sağlık, eğitim, akaryakıt ve bir çok alanda indirimlerden üyelerimizi faydalandırıyoruz. Örneğin sadece TSK ile anlaşması olan Pamukkale Turizm ile DTO ile kampanya anlaşması yaptık. 2019 yılında verdiğimiz 40 eğitimle kursiyerlerimizi KOSGEB desteği ile buluşturarak iş sahibi yaptık. Kursiyerlerimizi Denizli’de iş sahibi yaptık. Dış ticaret İngilizce eğitimi desteği sağladık. 2020 Denizli yılında da DTO olarak her ayın 20’sinde bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Bunlardan ilki yüzde yüz AB hibesi ile 5 milyon Euro kapasiteli teknik tekstil projesini hayata geçireceğiz. Facebook istasyonu ve yerli otomobil desteği ve yan sanayi parça üretimi ile diğer projeler olacak. Yok boyunca sürpriz girişimler devam edecek. Kısacı üretimde Denizli olacak. Bu daha başlangıç temsilciliğimiz hayırlı olsun.”dedi.

BAŞKAN VURAL: “HEP HAYALİMİZDİ”
Açılışta söz alan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ise, “Yaşadığımız coğrafya kaderimizdir. 5 bin yıldan bu yana bölgede kesintisiz yaşam devam ediyor. Bu anlamda bir bölge şehriyiz. Beycesultan’da 40 medeniyet kurulmuş. Ama hiçbir zaman bu verimli toprakları ticaret merkezini terk etmemişler. Yüzyıllardır ticaret sürüyor. Uğur başkanımız ile görüşmelerimizde temsilcilik hep hayalimizde. Bugün açılışımızı yaptık. Artık DTO hizmetleri vatandaşlarımızı ulaşacak. Yeni üyeler kazandırılacak. Hayırlar getirsin” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Mehmet Aşık’ın dualarıyla DTO Çivril Temsilciliği açıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

 

dto-baskani

Uğur ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meclis

Salih SARIKAYA

Meclis Başkanı

İletişim Bilgileri

Yönetim Kurulu Başkanı 295 00 10
Meclis Başkanlığı 296 00 15
Genel Sekreter 295 00 20
Genel Sekreter Yardımcıları 295 00 21 295 00 22
Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü 295 00 24
Ticaret Sicil Müdürlüğü 295 00 30
Hesap İşleri Müdürlüğü 295 00 40
Oda Sicil Müdürlüğü 295 00 45
Araştırma Geliştirme Müdürlüğü 295 00 50
Dış Ticaret 296 00 55
Basın ve Halkla İlişkiler 295 00 70 295 00 71
Kurumsal İletişim ve Organizasyon 295 00 75
Ege Bilgi ve Yenilik Merkezi (EBIC-EGE) 295 00 80
Bilgi İşlem 295 00 95
Santral Telefon 295 00 00
Faks 295 00 90