Denizli Ticaret Odası üyelerini dinliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli Ticaret Odası üyelerini dinliyor

Denizli Ticaret Odası üyelerini dinliyor

Denizli Ticaret Odası, üyelerinin sorunlarını dinleyip ve istişarelerde bulunmak amacıyla “DTO üyelerini dinliyor” etkinliğini başlattı. Denizli Ticaret Odası’nın üyeleri için var olduğunu belirten Başkan Uğur Erdoğan, “Derdimizi anlatırsak çözüm bulabiliriz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Ocak 2017 Çarşamba, 14:59

Denizli Ticaret Odası, üyelerle bir araya gelmek amacıyla planladığı “DTO üyelerini dinliyor” etkinliğini başlattı. Bugün (25 Ocak Çarşamba) gerçekleştirilen ilk buluşmada, “Tarımsal ve Hayvancılık Faaliyetleri, Toprak ve Hayvan Mahsulleri Üretimi ve Satışı”nı kapsayan 5. Meslek Grubuna mensup üyeler, “Gıda, Yiyecek ve İçecek Maddeleri Üretimi ve Toptan Ticareti”ni kapsayan 6. Meslek Grubuna mensup üyeler, “Lokanta, Restoran, Çayocağı, Kafeterya, Büfe, Kantin, Gazino vb Yerler İşletmeciliği, Hazır Yemek, Fast Food, Pizza vb. Üretim ve Satışı”nı kapsayan 12. Meslek Grubuna mensup üyeler ve “Her Türlü Yiyecek ve İçecek Maddeleri Perakende Ticareti”ni kapsayan 22. Meslek Grubuna mensup üyelerle görüşmeler yapıldı.

ÜYELER ETKİNLİKTEN MEMNUN
“DTO üyelerini dinliyor” adı altında kendilerinin Denizli Ticaret Odasına davet edilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden üyeler, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’a teşekkür etti.

Sorun, beklenti, görüş, öneri ve sıkıntılarının aktarılmasını fırsat verilmesinin önemli olduğunu ifade eden üyeler, Denizli Ticaret Odasının aktif hale geldiğini ve bundan memnuniyet duyduklarını belirtti.

Gıda sektöründeki denetimlerde illere göre farklılık yaşandığını söyleyen üyeler, “Bu konuda yetkililer ile görüşmelerimizde maalesef çare bulamadık. Standart ne ise her ilde onun uygulanmasını talep ediyoruz. Ayrıca Denizli’ye has yöresel ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması ile ilgili ciddi bir adım atılmalıdır. Yurtdışına ürün göndermede bazı problemler yaşanıyor” dedi.

ERDOĞAN: “ODAMIZ ÜYELERİ İÇİN VAR”
Yönetim Kurulu üyeleri ve komite üyelerinin hazır bulunduğu buluşmada konuşan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, odanın üyelerine hizmet için var olduğunu hissettirmek istediklerini belirterek, önceliklerinin her zaman üyeleri olduğunu vurguladı.

“Derdimizi anlatırsak çözüm bulabiliriz” diyen Erdoğan, “Üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişi yapıyorduk. Ancak üyelerimizi Odamızda yani kendi evlerinde de ağırlayarak beklentilerini, görüşlerini, önerilerini ve sıkıntılarını dinledik. İlk buluşmamız gıda grubunda faaliyet gösteren üyelerimizle oldu. Bu da Odamızın evrak onaylama makamı olmadığı, üyeleri için çözüm merkezi olduğunun bir kanıtıdır” dedi.

İstişarenin önemine de değinen Erdoğan, “Katılımcı yönetim ve istişare olmadan başarının gelmesi mümkün değildir. Üyelerimizin fikir ve önerileri bizler için çok önemlidir. Yaptığımız görüşmelerde üyelerimizin teknik konulardaki problemini anında giderdik. Bunun dışında farklı alanlardaki sıkıntılarını da ilgili mercilere ileterek, çözüm arayışına giriyoruz. Bunların takipçisi olacağız” diye konuştu.

Erdoğan, diğer meslek gruplarıyla iki ayda bir buluşmaya devam edeceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

 

dto-baskani

Uğur ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meclis

Salih SARIKAYA

Meclis Başkanı

İletişim Bilgileri

Yönetim Kurulu Başkanı 295 00 10
Meclis Başkanlığı 296 00 15
Genel Sekreter 295 00 20
Genel Sekreter Yardımcıları 295 00 21 295 00 22
Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü 295 00 24
Ticaret Sicil Müdürlüğü 295 00 30
Hesap İşleri Müdürlüğü 295 00 40
Oda Sicil Müdürlüğü 295 00 45
Araştırma Geliştirme Müdürlüğü 295 00 50
Dış Ticaret 296 00 55
Basın ve Halkla İlişkiler 295 00 70 295 00 71
Kurumsal İletişim ve Organizasyon 295 00 75
Ege Bilgi ve Yenilik Merkezi (EBIC-EGE) 295 00 80
Bilgi İşlem 295 00 95
Santral Telefon 295 00 00
Faks 295 00 90