REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer iddialı konuştu: Merkezefendi versiyon atlayacak

Ekrem Başer iddialı konuştu: Merkezefendi versiyon atlayacak

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Adayı Ekrem Başer, belediyelerin çok büyük yetkilerle donatıldığının altını çizip ekledi; “Bu yetki ve bütçeyle Merkezefendi Belediyesi’nin başaramayacağı hiçbir şey yok. İlçemiz bizim dönemimizde güncellenerek versiyon atlayacak.”

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mart 2024 Pazartesi, 17:35

Merkezefendi’de Cumhur İttifakı’nın genç belediye başkan adayı Ekrem Başer, göreve gelmesi halinde Merkezefendi’de yapmak istedikleri konusunda iddialı açıklamalar yapıyor. Başer, seçim çalışmaları kapsamındaki konuşmalarında belediyelerin aslında birçok yetki ile donatılmış kurumlar olduğunu söyleyip, herkesin elini taşın altına koymasını bilmesi gerektiğinin altını çiziyor.

BELEDİYELER YETKİ ANLAMINDA ÇOK GÜÇLÜ
“Devlet tarafından belediyelere o kadar çok yetki verilmiş ki, belediye isterse okul açıp işletebilir, hastane açıp işletebilir, fabrika kurup çalıştırabilir” diyen Başer, Merkezefendi Belediyesi’nin yaşlısından gencine, esnafından sanayicisine, öğrencisinden işçisine herkesi içine alan projeleri hayata geçirebilecek güçte olduğuna dikkat çekiyor.

TÜM KURUMLAR AKTİF OLARAK ÇALIŞACAK
Sık sık Merkezefendi için büyük hayallerinin olduğunu dillendiren Ekrem Başer, “Belediyelerin asıl görevleri bulundukları alan içinde yaşayan vatandaşların, hem sosyo-ekonomik ve hem de kültürel anlamda yaşantılarını güçlü bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamaktır” sözleriyle belediyecilik prensiplerine vurgu yaparken, “Merkezefendi Belediyesi bizim zamanımızda tüm kurumları ile aktif olarak çalışacak ve aynı telefon güncellemelerinde olduğu gibi güncellenerek versiyon atlayacak” şeklindeki söylemleri hanesine artı yazdırıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı