Genç Yaşlı, Kadın Erkek yüzlercesi alandaydı… - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Genç Yaşlı, Kadın Erkek yüzlercesi alandaydı…

Genç Yaşlı, Kadın Erkek yüzlercesi alandaydı…

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Muratdede Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen mitingde gövde gösterisi yaptı. Vatandaşların alana sığmadığı etkinlikte projelerini anlatan Doğan’ın konuşması, sık sık alkışlarla kesildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Mart 2019 Çarşamba, 08:57

CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan herkese eşit hizmet üreten ve halkla iç içe bir yönetim anlayışı ile hizmet edeceğine söz verdi. Muratdede Mahallesi’nde yaptığı muhteşem mitingte vatandaşın gönlünü fethetti. Doğan ayrıca, 29 Ekim Bulvarı’ında esnafı ziyaret etti. Mizgin ve Diyar isimli gençlerin düğününe katılıp, ömür boyu mutluluklar diledi.

ESNAFIN BEKLENTİSİNE KARŞILIK VERECEĞİZ
Millet İttifakının Merkezefendi Adayı Şeniz Doğan, 29 Ekim Bulvarı ve çevresinde bulunan esnafları ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi, projelerini anlattı. Esnafın sıcak karşıladığı Doğan, “Yerel yönetimlerden beklentilerinizi biliyoruz. Yaşanan ekonomik kriz nedeni ile daraldığınızın da farkındayız. İlçe belediyesi olarak, esnafın bir nebze olsun nefes alması için elimizden geleni yapacağız. Merkezefendi’de esnafın yüzü gülecek ki, vatandaşlarımızın da yüzü gülsün. Biz elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

GENÇLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU
Muratdede Mahallesi’nde Mizgin ve Diyar Kapalıgöz çiftinin düğününe katılan Doğan, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Gençlere ömür boyu mutluluk dileyen Doğan, annelere kreş, halk süt ve doğumdan sonraki ilk dört ay bebeklere bakım yardımı projeleri ile rahat bir nefes aldıracağına söz verdi.  Akar ve Kapalıgöz ailelerini tebrik eden Doğan, “Mutluluklarının kalıcı olması için ailelere elimizden gelen desteği vereceğiz. Yeni evlenen çiftimize  bu düğünde olduğu kadar mutlu, huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

MURATDEDE’DE TARİHİ MİTİNG
Akşam saatlerinde Muratdede Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Doğan, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Genç yaşlı, kadın erkek yüzlerce kişiye seslenen Doğan’ın konuşması, sık sık alkışlar ile kesildi. Tarihi anların yaşandığı mitingde Muratdede Mahallesi’ne hizmet verilmediği, ancak bu durumun 1 Nisan sabahı değişeceğini söyleyen Doğan, “Muratdede Mahallesi’nin talep ettiği hizmetler her belediyenin yapması gereken hizmetler. Ama görüyoruz ki mahallemizin çöpleri bile toplanmıyor. Bu sizin kaderiniz değil, tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanacaksınız. Ayrıca sosyal belediyecilik anlaşımız ile mahallemize kreş, sosyal yaşam alanları ve daha pek çok hizmette bulunacağız” dedi.

Vatandaşların miting sonrası fotoğraf çektirdiği Doğan, mahalle sakinlerine destekleri için teşekkür ederek, “Benim için en büyük mutluluk gönüllerde var olmak. Bu coşku ve azim yeni bir başlangıcın ayak sesi. Görüyorum ki herkes bu yeni başlangıç için sabırsız. Teşekkürler Muratdede, teşekkürler Merkezefendi” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı