Yıl sonu sergisinde Başkan Şeniz Doğan şov! - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yıl sonu sergisinde Başkan Şeniz Doğan şov!

Yıl sonu sergisinde Başkan Şeniz Doğan şov!

Merkezefendi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun düzenlediği yıl sonu sergisinin açılış etkinliğine katılan Başkan Doğan, gözlük takıp cam işledi, eline fırça alıp ebru yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Nisan 2019 Cuma, 10:41

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun düzenlediği yıl sonu sergisinin açılış etkinliğine Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Halk Eğitim Müdürü Turan Genç ile birlikte katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Doğan, “Bugün, Merkezefendi Halk Eğitim Merkezimizin her yıl düzenlediği geleneksel sergi için buradayız. Merkezefendi Halk Eğitim Merkezimizin Merkezefendi ’de birçok kursları var. Ben bu kursları incelediğimde insana dokunan, insanların hayatını kolaylaştıran ve örnek olan kurslar. Sergideki el emeği, göz nuru ürünler için Merkezefendi Halk Eğitim Müdürümüze ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bizler yeni dönemde de Halk Eğitim Müdürümüz ile birlikte ilave yeni kurslarımız ile birlikteliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Burada bulunan öğretmenlerimize, kursiyerlerimize bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Biz de Merkezefendi Belediyesi olarak Halk Eğitim Müdürlüğümüzün sonuna kadar yanında olacağız. Merkezefendimiz için çalışacağız” dedi.

Sergiyi gezen ve el işi stantlarında vakit geçiren Başkan Doğan, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Doğan, sergi gezisi sırasında kah gözlük takıp cam işledi, kah eline fırça alıp ebru yaptı.

KAYMAKAM USLU’YU ZİYARET ETTİ
Şeniz Doğan ayrıca Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu’yu makamında ziyaret etti. Kaymakam Uslu ile Başkan Doğan, İlçedeki çalışmalar hakkında bir süre istişarelerde bulundu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bizleri makamında kabul eden Kaymakamımıza teşekkür ediyorum” dedi.

DOĞAN’DAN BİR TOPLANTI DAHA
Göreve başladığı ilk günden bu yana yoğun bir tempo ile çalışan Başkan Doğan, bir toplantı da Merkezefendi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile gerçekleştirdi. Başkan Doğan, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu başkanlığında gerçekleştirilen ilk toplantı için, “Merkezefendi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

LOKMA HAYRINA KATILDI
Doğan, gün içerisinde Mehmet Akif Ersoy Mahalle Muhtarı Mehmet Ahilik’in lokma hayrına da katıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı