REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan’ın adaylığı sonrası Ak Parti’de toplantı, Başkan Güngör’den çağrı: Haydi, Bir Daha Denizli!

Başkan Zolan’ın adaylığı sonrası Ak Parti’de toplantı, Başkan Güngör’den çağrı: Haydi, Bir Daha Denizli!

AK Parti Denizli İl Başkanlığı haftalık Olağan il Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıya yeniden Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak aday gösterilen Osman Zolan da katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Ocak 2024 Perşembe, 11:29

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığında toplanılan haftalık olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday olarak açıklanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan katıldı.

Parti binasında yapılan toplantıda bir dizi günden maddesi görüşüldü. 31 Mart 2024 yerel seçimlerine dair istişarelerin gerçekleştiği toplantıda, açıklamada bulunan Başkan Güngör, yeniden aday gösterilen Osman Zolan için “Haydi bir daha Denizli” dedi.

Başkan Güngör toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden adayımız olarak açıklanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ın katılımlarıyla haftalık olağan il yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.

Samimiyetle çıkılan yolda engelleri kaldıran, sorumluluk bilinciyle attığımız her adımda bize yardımcı olan, sevgiyle yaklaştığımız herkesin gönlünde iz bırakmamızı sağlayan siz yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hamdolsun AK Parti hükumetiyle birlikte ülkemiz devrim niteliğinde her alanda büyük bir değişim ve dönüşümü yaşadı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sağlıktan ulaşıma, savunma sanayinden eğitime pek çok alanda büyük işler başardık. Bu güzel vatan için bölgemizde ve dünyada devasa kazanımlar elde ettik. İnşallah bundan sonra da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Saha çalışmalarımızda bunları vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor.

Aşkımız, sevdamız Denizlimiz için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Haydi Bir Daha Denizli! Durmak yok yola devam.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı