Terbiye dışı paylaşım sonrası görev yeri değiştirilen imam sendika başkanı oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Terbiye dışı paylaşım sonrası görev yeri değiştirilen imam sendika başkanı oldu

Terbiye dışı paylaşım sonrası görev yeri değiştirilen imam sendika başkanı oldu

Bayramyeri camisi imamıyken ‘ölenlere pamuk yerine rakı şişesi tıkmak’ fantezisini facebook paylaşımı olarak açıklayan imam Fettah Kahraman, Diyanet-Sen Denizli Şube başkanı oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Aralık 2020 Salı, 17:07

Denizli’nin cemaati en kalabalık camilerinden Bayramyeri Camisi’nin imamı Fettah Kahraman, geçtiğimiz mart ayında, gündemdeki tartışmalarla alakalı olarak facebook hesabından “İmamlardan rahatsız olan güruh! Elbet önümüze geleceksiniz. O zaman pamuk yerine, rakı şişesi tıkacağız haberiniz olsun” diye paylaşım yaptı ve sonuna da kahkaha atan emoji koydu.

Konunun hem yerel hem de yaygın medyada gündeme gelmesinden sonra imam Fettah Kahraman hakkında soruşturma başlatıldı. İmam, Bayramyeri Camisi olan görev yeri değiştirilerek Kirişhane Camisi’ne görevlendirildi.

Herhangi adli ve idari bir ceza aldığı bildirilmeyen imam, Diyanet-Sen Denizli Şubesi’ne başkan seçildi.

Diyanet-Sen Denizli Şubesi’nin facebook hesabından yapılan açıklamada, mevcut başkanın görevi bıraktığı ve yerine yeni yönetim belirlendiği açıklandı. Pandemi kuralları gereği genel kurulun yapılıp yapılmadığı başkanın nasıl seçildiği ise açıklanmazken, terbiye dışı paylaşımla gündeme gelen imam Fettah Kahraman şube başkanı olarak tanıtıldı.

Yorumlar

tekin gündüz   -  Bağlantı 30 Aralık 2020, 20:09

Memur-sene yakışır.seçmece bunlar.

Kamil   -  Bağlantı 30 Aralık 2020, 13:05

Ey gaflete düşmüş kibirli insan , öyle “Elbet önümüze geleceksiniz” safsatası ile kibrin doruklara çıkmış. Şunu bil; Cenabı ALLAH ile kul arasında bir perde , mesafe ve aracı kurum , kuruluş ve kişiler bulunmaz.

Yaşar   -  Bağlantı 30 Aralık 2020, 11:24

Böyle terbiyeden yoksun
birinin ardında namaz kılmak caizmidir.

isimsiz   -  Bağlantı 30 Aralık 2020, 10:26

Denizli’ nin efsane müftüsü Kuvva-i Milliye Kahramanı Ahmet Hulusi Efendi’ nin Denizli’ ye ayak bastırmadığı haçlılar yıllar sonra böyle liyakatsiz, seviyesiz ve ahlaksız insan müsveddeleri ile müslümanlardan intikam alıyor, bu işin tercümesi budur.

Muhammed mert   -  Bağlantı 30 Aralık 2020, 10:02

Ölülere değil imamlardan rahatsız olanların ölüsüne dair haddini aşan bir söz söylemiş. Şu imamlardan rahatsız olan kimlikte müslüman güruha ne demeli peki?Dürüst olun islama kininiz varsa müslüman degilim deyin imamlara da sizinle ilgili is dusmesin

İbrahim   -  Bağlantı 29 Aralık 2020, 23:18

bi cumaya gidiyoduk bunları görünce ona da gidesim kalmadı

soru yorum   -  Bağlantı 29 Aralık 2020, 23:00

Değişmemiş, hala daha terbiye dışı.

Haso   -  Bağlantı 29 Aralık 2020, 22:57

Adam fantazi değişikliği de yapar belli mi olur? Rakı şişesine oturmak gibi. Zaman. Belli mi olur, değişir belki. 🙂 🙂 🙂

Bilal   -  Bağlantı 29 Aralık 2020, 20:44

Yani Yasin Öztürke selam çakmış her şey resmi her şey prosedür lü Türkiyemiz acaip gülermisin ağlarmısın dava mı açtıydı ne oldu bu işin takipçisi olacağım demişti mecliste

celal   -  Bağlantı 29 Aralık 2020, 18:31

İmam yanlış bişey söylememiş. insanlar hep kendi işlerine geleni istiyor. Oradaki şişe mecazidir zaten…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı