Adliyeye girerken gazetecilere ‘birazdan çıkacağım’ diyen zanlı tutuklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Adliyeye girerken gazetecilere ‘birazdan çıkacağım’ diyen zanlı tutuklandı

Adliyeye girerken gazetecilere ‘birazdan çıkacağım’ diyen zanlı tutuklandı

Denizli’de kendilerini polis olarak tanıtıp 25 yaşındaki kadınının 150 bin lira değerindeki altınlarını alarak dolandıran, ardından jandarmanın dikkati sayesinde yakalanan zanlılar çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı. Gözaltına alınan zanlılardan biri basın mensuplarına “birazdan çıkacağım” demişti, ama tutuklandı.

Ali Bilge / DENİZLİHABER / 28 Mayıs 2021 Cuma, 17:59

Pamukkale’de ilçesinde 25 yaşındaki G.A. isimli kadını kendilerini sivil polis olarak tanıtıp 150 bin lira değerindeki altın ve değerli eşyalarını alarak dolandıran 3 şüpheli, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerden, dolandırıcılık çetesinin lideri olduğu belirtilen Naim Ç, sevk sırasında kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına, “Bizim de ailemiz var. Anamız, bacımız var. Dolandırıcılık falan yapmadım. Birazdan da çıkacağım zaten” dedi.

Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Naim Ç. ve Ruhi S. tutuklanırken, Adem C. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

25 yaşındaki kadını 150 bin lira dolandıran zanlılar böyle yakalandı

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 28 Mayıs 2021, 22:24

AKP ve MHP lilerin sulandırması ile FETO, Mafya işleri ne anlama geliyor biliyormusunuz? KAOS yaratıp bunlardan kaçabilecekleri kaçacak.. Korumalarına bakın devlet görevlisi değil korumalar…..

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı