REKLAMI GEÇ

Kayıp tantunici aranırken kesik bacak bulundu

Kayıp tantunici aranırken kesik bacak bulundu

Buldan’da 6 gün önce kaybolan 37 yaşındaki Hakan Esen’in bulunması için sürdürülen arazideki aramada, parmak uçları yanmış, kesik bir bacak bulundu. Bacağın kime ait olduğunun belirlenmesi için başta Esen’in olmak üzere yakınları kayıp olan kişilerden alınacak örneklerle DNA karşılaştırması yapılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Mayıs 2016 Pazartesi, 15:58

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)
Buldan’da 8 ay önce tantuni işletmeciliğine başlayan Hakan Esen, 6 gün önce kayboldu. Esen’in evine gitmediği anlaşılınca, polise haber verildi. Polis, kayıp Esen’i aramaya başladı.

Bu sırada, Buldan’la sınır olan Manisa’nın Sarıgöl İlçesi’ne bağlı Dindarlı Mahallesi’nde dağlık alanda parmak uçları yakılmış kesik bir bacak bulundu. Bunun üzerine dağlık araziye giden jandarma ve AFAD ekipleri, bacağın ait olduğu bedeni aramaya başladı.

Bölgedeki Yörüklere ait çoban köpekleri tarafından bulunan bacağın bir kısmının hayvanlar tarafından yendiği de belirlendi. Bulunan bacağın kime ait olduğunun belirlenmesi için başta Esen’in olmak üzere yakınları kayıp olan kişilerden alınacak örneklerle DNA testi yapılacağı belirtildi.

Bir süre devam edilen çalışmalara ise sonuç alınamayınca ara verildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

denizli-hasan-esen-kayboldu-anons

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı