Çivril’de soğuk hava deposunda gaz sızıntısı: 1 ölü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çivril’de soğuk hava deposunda gaz sızıntısı: 1 ölü

Çivril’de soğuk hava deposunda gaz sızıntısı: 1 ölü

Çivril’in Emirhisar Mahallesi’nde bulunan soğuk hava deposunda meydana gelen amonyak gazı sızıntısı nedeniyle İstanbul’dan gelen teknik personel yaşamını yitirdi. 64 yaşındaki Şükrü Karadeniz’in amonyak gazı nedeniyle donarak öldüğü açıklandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Eylül 2017 Salı, 20:06

Yeşil Çivril Gazetesi’nden Bülent Çakır’ın haberine göre Emirhisar Mahallesi’nde bulunan soğuk hava deposunda bakım çalışması yapan Şükrü Karadeniz (64) tanktan sızan gaza maruz kalınca olay yerinde hayatını kaybetti.

Şükrü Karadeniz’in bakım yapmak için İstanbul’dan Çivril’e geldiği ve soğuk hava depolarının amonyak gazı dolum ve bakım işi yaptığı belirtildi.

Gaz sızıntısına karşı Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri ve Denizli’den gelen AFAD ekipleri hazır bekletilirken, jandarmada olay yerini şeritle çevirerek mahalle sakinlerini uzaklaştırdı.

Olay yerinde hayatını kaybeden Şükrü Karadeniz’in cesedi üzerindeki gaz kalıntısı nedeniyle açık alana götürülerek çağrılan doktor ve savcının incelemesinden sonra Çivril Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı