Sarayköy teşkilatına 'gözümüz gibi bakacağız' sözü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy teşkilatına ‘gözümüz gibi bakacağız’ sözü

Sarayköy teşkilatına ‘gözümüz gibi bakacağız’ sözü

Ak Parti’de ilçe kongresini tamamlayan Sarayköy teşkilatı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette Zolan, “Sarayköy’e gözümüz gibi bakacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Aralık 2017 Pazar, 09:42

Pamukkale ve Merkezefendi ilçe kongreleri ötelenen Ak Parti’de diğer ilçelerde kongrelerini tamamlayan teşkilatlar ilk iş olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret ediyor. Sarayköy’de İlçe Başkanı Volkan Gezen ve yönetimi de aynı yolu izledi, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti.

İlçe kongresinde kendilerini yalnız bırakmayan Zolan’dan Sarayköy’e yaptığı yatırımların devamını isteyen İlçe Başkanı Gezen, “İlçemiz hizmete çok açtı. Bununla ilgili büyükşehirden isteklerimiz oldu. Hepsini yerine getirdiniz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise birlik ve beraberlik içinde güzel hizmetler yapmayı sürdereceklerini belirterek, “Sarayköy bizim için çok özel. Gözümüz gibi bakacağız. Gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı