REKLAMI GEÇ

1
Denizli Barosu’ndan avukata yönelik şiddete karşı açıklama
2
Büyükşehirin genç yetenekleri artık üniversiteli
3
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan ‘ortak sınav’la ilgili sorulara cevaplar
4
Avrupa medyasının tercihi Pamukkale
5
Meşhur Buldan yayla fasulyesinde hasat tamamlanıyor
6
Pınarkent’te okul yolu artık daha konforlu ve güvenli
7
Denizli, yağışlı havanın etkisi altına giriyor
8
Aralarında Denizli’nin de olduğu 16 şehirde uyuşturucu operasyonu
9
İSO 500 büyük sanayi kuruluşu arasında 12 Denizli devi var
10
Denizli’de 13 dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı

POLİS – ADLİYE

'.get_the_title().'

SOYGUN SIRASINDA YORULUP MOLA VEREN HIRSIZ, JASAT KORKUSUNA 2. KATTAN ATLADI

Denizli’de bir tekstil fabrikasının deposundan 300 bin liralık soygun yapan 2 hırsız, yorulunca yakındaki benzinliğe gidip 1 saat mola verdi. Daha sonra kaldıkları yerden suça devam eden şüphelilerden birisi, sık adres değiştirmesine rağmen kedisini bulan JASAT dedektiflerini görünce 2. kattan aşağıya atladı.

KENT HABER

'.get_the_title().'

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELSİZ SPOR VE YAŞAM MERKEZİ YÜKSELİYOR

Engellilerin eğitimden, spora, sağlıktan, sosyal ve kültürel alanlara tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Spor ve Yaşam Merkezi inşası tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları inceleyen Başkan Osman Zolan, “İnsana yapılan yatırımların en değerlisi şehrimize çok yakışacak” dedi.

'.get_the_title().'

DOĞALLIĞI İLE DİKKAT ÇEKEN BEYAĞAÇ VE ÇAMELİ, “SAKİN ŞEHİR” OLABİLİR Mİ?

Pamukkale Üniversitesi’nden bilim insanları, bir dönemin kırsallığı nedeniyle rağbet görmeyen Çameli ve Beyağaç’ın hava ve su kalitesini inceledi. Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Akşit öncülüğündeki çalışmada, Çameli’nin hava kalitesinin Kaz Dağları’na yakın olduğu belirlendi. Beyağaç’ta tarım ilacı kaynaklı su kirliliği söz konusu. İki ilçenin sakin şehir belgesi alması

KÜLTÜR SANAT

'.get_the_title().'

KİTAP ŞEHRİ DENİZLİ’YE BÜYÜKŞEHİR’DEN 208 ESER

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları bünyesine kattıkları 18 kitabın tanıtımını yapan Başkan Osman Zolan, gelecek nesillere aktarılması gereken eserlere sahip çıktıklarını belirterek, “Bugüne dek toplam 208 eseri okuyucu ile buluşturduk. Bu eserler Denizli’mizin gelecekteki en değerli mirası" dedi.

DARBE VE FETÖ

'.get_the_title().'

POLİSTEN FETÖ/PDY OPERASYONU

Denizli’de FETÖ üyeliğinden hakkında 7 yıl 6 ay hapis cezası bulunan hükümlü tutuklandı, terörizm finansmanına kara para aklayan yabancı uyruklu kişi ise yakalandı.

'.get_the_title().'

FETÖ ŞÜPHELİSİ AVUKAT TUTUKLANDI

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri FETÖ/PDY’ye yönelik operasyonlarını sürdürüyor. Bylock kullanıcısı olduğu belirlenen avukat, FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçlamasıyla tutuklandı.

Denizli'de Bugün

SÜRÜKLE

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

'.get_the_title().'

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

Geçmiş Zaman Olur Ki diyerek çıktığımız yolculuğumuz devam ediyor. DENİZLİ’NİN ASFALTI BURADA ÜRETİLİYORDU Çok da uzun olmayan süre önce Denizli’nin asfaltı burada üretiliyordu. Burası neresi mi? Şimdi bu şantiyenin yerinde Forum Çamlık Alışveriş Merkezi bulunuyor. KAHVE KEYFİ Mimar Yüksel Kaşıkçı ile Devlet Su İşleri’nden emekli olan Ali

'.get_the_title().'

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ! DİNMEYEN ACI, BİTMEYEN ÖZLEM

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, her yıl artan acı ve özlemle anılıyor. Geçmiş Zaman Olur Ki de bu hafta 1975 yılında düzenlenen etkinlikler yer alıyor. DENİZLİ ATA’NIN HUZURUNDA 10 Kasım 1975 yılında düzenlenen anma etkinlikleri, her yıl olduğu gibi Valilik önünde gerçekleştirildi. Denizli protokolü, Ata’ya olan özlemlerini

YAŞAM

'.get_the_title().'

ESKİ BARO BAŞKANI ERDAL ÇAM İLE İCRA MÜDÜRÜNÜN VAHŞİ CİNAYETLE ÖLDÜRÜLMESİNİN NEDENLERİ ORTAYA ÇIKTI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde avukatı ve emekli icra müdürünü öldüren şahsın, avukatını davayı kaybettiği için, emekli icra müdürünü ise avukatla tanıştırdığı için öldürdüğü ortaya çıktı. Zanlının avukatını ve icra müdürünü öldürmeden önce kendi otelinde yemeğe davet ettiği, yolda yaşanan tartışmanın ardından silahla kafalarına sıkarak öldürdüğü ortaya çıktı.

EKONOMİ