Çameli’de gece saatlerinde görülen cisim vatandaşları heyecanlandırdı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çameli’de gece saatlerinde görülen cisim vatandaşları heyecanlandırdı

Çameli’de gece saatlerinde görülen cisim vatandaşları heyecanlandırdı

Çameli’de dün gece ilçenin farklı noktalarından görünen, parlak ışık saçan gök cismi merak konusu oldu. Bir saate yakın gökyüzünde sabit kalan ışıklı cisim ardından kayboldu. Cismin sesinin duyulmaması ve uzun süre gökyüzünde kalmasının drone olma ihtimalini ortadan kaldırdığını düşünen vatandaşlar, merak içinde kaldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Kasım 2021 Cuma, 12:37

Çameli’de dün akşam saatlerinde ilçe merkezinin üzerinde dolaşan parlak ışıklı bir cisim vatandaşların dikkatini çekti.

İlçenin farklı noktalarından görünen cisim vatandaşları heyecanlandırdı. Görenler, bir saate yakın ilçenin üzerinde dolaşan cismin hareket edip daire çizdiği söyledi.

İlçe genelinde merak konusu olan cismi gördüğünü dile getiren bir vatandaş, “Yaklaşık bir saat üzerimizde dolaştı, daireler çizdi. Sonrasında ise uzaklaşıp gözden kayboldu” dedi.

Cismin drone (insansız hava aracı) olabileceği ihtimali ilçede konuşuldu. Ancak hiç ses duyulmaması ve cismin yaklaşık 1 saat kesintisiz gökyüzünde kalmasının drone olma ihtimalini düşürdüğünü söyleyen vatandaşlar, meteoroloji balonu olabileceği ihtimali üzerinde durdu.

Ancak, ulaştığımız Denizli Meteoroloji İl Müdürlüğü yetkilileri, kullandıkları balonlarda ışık bulunmadığını ve cismin meteoroloji balonu olmadığını söyledi.

Görüntüsü de kaydedilen ışıklı cismin gökyüzünde sabit şekilde durduğu görülebiliyor. Ancak ne olduğu anlaşılamıyor.

Yorumlar

VATANDAŞ   -  Bağlantı 5 Kasım 2021, 14:17

Eğer bugün akşam hava açık görüşte olursa yine aynı noktada görünür olacaktır.
Bir tür ORB yıldız diyelim
Devamı yarın…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı