REKLAMI GEÇ

Halil Pekdemir’den, eşine Dünya Kadınlar Gününe özel kahvaltı sürprizi

Halil Pekdemir’den, eşine Dünya Kadınlar Gününe özel kahvaltı sürprizi

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesaisine sabahın ilk saatlerinde başladı. Eşi Gülseren Pekdemir’e kahvaltı hazırladı, kadınlar gününü çiçekle kutladı. Pekdemir, kadınlar günü mesajında ise Atatürk’ün o çok önemli sözünü alıntıladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mart 2024 Cuma, 10:54

Pamukkale Belediyesi’nde 31 Mart seçimleri sonrası Avni Örki’den bayrağı devralmaya hazırlanan Halil Pekdemir, samimi ve kendine has tavırlarıyla seçmenin kalbini kazanıyor. Denizli siyasetinin sıcakkanlı ismi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, güne sabahın ilk ışıklarıyla başladı. Seçim maratonu öncesi eşine kendi elleriyle hazırladığı bir sürpriz yaptı.

SAHANDA YUMURTA YAPTI
Pekdemir, birlikte neredeyse yarım asrı geride bıraktığı yol arkadaşı Gülseren Pekdemir için güne mutfak mesaisi ile başladı. Eşine kahvaltılı Kadınlar Günü sürprizi yapan Pekdemir, masayı eksiksiz donattı, sahanda yumurtayı da unutmadı. Masayı hazırladıktan sonra mutfağa çağırdığı eşini kapıda çiçekle karşılayan Pekdemir, kahvaltının ardından yalnız eşinin değil tüm kadınların 8 Mart’ını kutladı.

ATATÜRK’ÜN ÜNLÜ SÖZÜYLE KUTLADI
Pamukkale’deki kadınlara Atatürk’ten alıntı yaparak seslenen Pekdemir, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi yeryüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Nisan 2024 Pazartesi 11 29Açık
16 Nisan 2024 Salı 12 31Açık
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 11 28Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 9 26Çok Bulutlu