Üçgen Kavşağı'nda şerit ihlali yapanlara ceza kesiliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Üçgen Kavşağı’nda şerit ihlali yapanlara ceza kesiliyor

Üçgen Kavşağı’nda şerit ihlali yapanlara ceza kesiliyor

Üçgen Kavşağı’nda Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ait kameralar, Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından da izleme altına alındı. İzmir ve Antalya istikametinden kavşağa girerken şerit ihlali yapanlara ceza kesiliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Kasım 2019 Cuma, 10:38

Denizli’nin şehirler arası ulaşımdaki kalbi Üçgen Kavşağı’na yerleştirilen Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ait kameralar, yapılan bir protokolle Denizli Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından izleme altına alındı.

Protokolün amacı, özellikle İzmir ve Antalya istikametinden kavşağa girişlerde yaşanan şerit ihlallerinin önüne geçmek. Bu neden Antalya-Denizli istikametinin kavşak girişindeki Ankara ve İzmir istikametinin ayrıldığı şeritler ile İzmir-Denizli istikametinin kavşak girişindeki Ankara ve Antalya istikametinin ayrıldığı şeritler elektronik denetleme sistemi çerçevesinde izleniyor. Noktalar ve bu noktalara yakın yerlerde şerit ihlali yaparak trafiği tehlikeye sokan araçların plakalarına ceza tutanağı düzenleniyor.

Denizli Emniyet Müdürlüğü, bu kapsamda sadece Ekim ayı içinde 285 araç için Üçgen Kavşağı’nda yaptıkları şerit ihlallerinden ötürü idari para cezası tutanağı düzenledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
29 Mayıs 2020 Cuma 12 24Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Mayıs 2020 Cumartesi 14 26Çok Bulutlu
31 Mayıs 2020 Pazar 14 25Çok Bulutlu
1 Haziran 2020 Pazartesi 15 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
2 Haziran 2020 Salı 13 27Gökgürültülü Sağanak Yağışlı