AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları kurmaylarından İl Başkanı Güngör’e ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları kurmaylarından İl Başkanı Güngör’e ziyaret

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları kurmaylarından İl Başkanı Güngör’e ziyaret

Ak Parti Denizli teşkilatı Merkez Kadın Kolları kurmaylarını Denizli’de ağırladı. MKYK üyeleri İl Başkanı Yücel Güngör’ü ziyaret etti, 2023 hedefleri ve yapılan çalışmalar konuşuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Temmuz 2021 Cuma, 16:13

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi ve Ege Bölge Koordinatörü Tülay Beşkonak, Denizli İl Koordinatörü Fatma Kıratlı ve Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Gamze Sevgi ve Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Feride Kabadayılar AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ü ziyaret etti.

İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette 2023 hedeflerine yönelik çalışmalar değerlendirilirken, Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “AK Parti de Kadınların fedakarlıkları asla ödenemez. Başarımızın temelinde kadınların katkısı çok fazladır. Denizli’de 2023’te başta kadın kollarımız olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımız birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde destan yazmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı