REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan’dan adaylığının açıklanmasından sonraki ilk değerlendirme

Başkan Zolan’dan adaylığının açıklanmasından sonraki ilk değerlendirme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterdiği Başkan Osman Zolan, ilk değerlendirmeyi yaptı. Başkan Zolan, Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için çalıştıklarını söyleyip, hem “Denizili’mizle birlikte başardık” dedi, hem de “Sen ben demeden, o, bu, şu diye ayırt etmeden aziz milletimize inşallah bir kez daha hizmetkâr olacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ocak 2024 Pazar, 20:23

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Osman Zolan’ın açıklaması şöyle:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmak için Denizli olarak durmadan çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Denizli’miz bugün başta belediyecilik hizmetleri olmak üzere eğitimde, sanatta, kültürde, sanayide, sporda, alt yapısıyla, üst yapısıyla, yeşil alanlarıyla, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin parmakla gösterilen bir dünya kenti haline geldi. Bunu hep birlikte, Denizli’mizle birlikte başardık.

Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere belediye başkanı görevindeyken gösterdiği ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ çalışma anlayışı ile bugüne dek güzeller güzeli Denizli’mize nice eserler kazandırdık, inşallah sizlerin desteği ve duası ile kazandırmaya da devam edeceğiz.

İşimiz gücümüz Denizli diye çıktığımız bu yolda ilk günkü aşk ve heyecan ile sevdamız Denizli’ye bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ederim.

Bizim hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için sen ben demeden, o, bu, şu diye ayırt etmeden aziz milletimize inşallah bir kez daha hizmetkâr olacağız. Allah’ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı