Babadağ Belediyesi’nden 4 ayda 176 bin lira tasarruf - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Babadağ Belediyesi’nden 4 ayda 176 bin lira tasarruf

Babadağ Belediyesi’nden 4 ayda 176 bin lira tasarruf

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, göreve geldiği günden bu yana belediye bütçesinde 176 bin lira tasarruf sağladıklarını açıkladı. Atlı, tasarruf yapılan süre zarfında hizmetlerde herhangi bir aksaklığın yaşanmadığını ve aralarında otelin de bulunduğu 3 hizmetin de ilçeye kazandırıldığını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Ağustos 2019 Salı, 17:28

31 seçimlerinin kazananı olarak Babadağ Belediye Başkanı seçilen Ali Atlı, yönetimini devraldıkları Babadağ Belediyesi’nde tasarruf ve tedbir amaçlı sürdürülen çalışmalar sonuç verdi. Başkan Atlı, göreve geldiği Nisan ayından itibaren 4 aylık mali verilerine göre; Mal Hizmet Alımları ve Temsil Ağırlama giderlerinde toplamda 176 bin TL tasarruf sağlandığını duyurdu.

TASARRUFLAR HİZMETLERİ AKSATMADI
Belediye bütçesinin daha verimli kullanılması amacıyla tasarruf çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Atlı, tasarruf yapılan 4 aylık süreçte belediye hizmetlerinde herhangi bir aksaklığın yaşanmadığını ve hizmetlerin yapılmaya devam edeceğini söyledi.

Başkan Atlı, “Bu süreçte 1 adet otel, sanat merkezi, kafeterya ve yeni Otobüs terminali yapılarak faaliyete geçirilmiş olup 4 adet dükkan yapılarak kiraya verilmiştir. Ayrıca Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) inşaatımızda başlamıştır. Belediyemize yatırım amaçlı bu çalışmalarımıza şuan hazırlık aşamasında olan 1 adet resturant ve tekstil çarsı ile 1 adet butik otel Eylül ayında dahil olacak” diye konuştu.

OFF-ROAD İLÇEYE HEYECAN VE DEĞER KATTI
Bu süreçte ilçede ilk kez Off-Road gösterisi ve çeşitli etkinlikler düzenlediklerini hatırlatan Atlı, etkinliklerde Off-Road gösterilerinin yanı sıra Babadağ’da üretimi teşvik edecek, katma değer kazandıracak stantlarında bulunduğunu aktardı. Atlı, Babadağ ekonomisini ve sosyal yaşantısını arttırmak adına bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı