Buldan Kültür, Sanat ve Spor okulu açılıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan Kültür, Sanat ve Spor okulu açılıyor

Buldan Kültür, Sanat ve Spor okulu açılıyor

Buldan Belediyesi’nin,  Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte ücretsiz olarak düzenlediği Kültür-Sanat ve Spor Okulu için kayıtlar başladı. Açılacak kurslar yıl boyunca devam edecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Haziran 2019 Salı, 14:27

Buldan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün her yıl açtığı ve yıl boyunca devam eden ücretsiz bağlama, gitar, tiyatro ve drama kursları için kayıtlar devam ediyor. Etkinliklere katılmak isteyen öğrencilerin başvuru formlarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ait spor salonundan temin edebilecekleri belirtildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada,  “ Buldan Belediyesi’nin bağlama, gitar, tiyatro ve drama etkinliklerine katılmak isteyenler,  başvuru formlarını spor salonu görevli personelimizden temin edilebilir ve kayıtlarını yaptırılabilirler” denildi.

13 DALDA YAZ OKULU
Diğer taraftan Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 13 dalda spor yaz okulu daha açılacak. Yeni açılacak   yaz okullarında Karate, voleybol, tenis, basketbol, yüzme, halk oyunları, hentbol, masa tenisi, futbol, jimnastik ve pilates gibi spor dallarının yanında POMEM ve BESYO hazırlık kursları için de başvuruların devam ettiği öğrenildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı