“Dünyayı Geziyorum” ekibi Buldan’da - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

“Dünyayı Geziyorum” ekibi Buldan’da

“Dünyayı Geziyorum” ekibi Buldan’da

Özlem Tunca Esirgenç’in hazırlayıp sunduğu “Dünyayı Geziyorum” ekibi, program çekimleri için Buldan’a geldi.  Buldan’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini görüntüleyen ekibe, Buldan Belediye ev sahipliği yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Haziran 2020 Pazar, 16:09

“Dünyayı Geziyorum” programının sunucusu Özlem tunca Esirgenç ile ekibi, Buldan’a geldi.  Sevilen Sunucu Özlem Tunca Esirgenç, aynı kanalda cumartesi günü yayınlanan Dünya ülkelerinden ve ülkemizden en farklı lezzetler programının sunucusu Yasin Esirgenç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Ömer Faruk Özer ile birlikte Buldan’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini gezerek kameraya alan ekibin ilk durağı BELKÜM oldu.

BELKÜM ve eski cezaevindeki çekimlerin ardından Buldan Belediyesi’nin hazırladığı yöresel lezzetleri de tatma imkanı bulan ekibe, el dokuması ürünlerden hediye edildi.

Dünyayı Geziyorum ekibi,  Dokuma Pazarı Sokağı’nı gezerek Buldan Belediyesi tarafından restore edilen evleri kameraya aldı.

Dokuma Pazarı Sokağı’ndaki çekimler esnasında sevilen sunucu Özlem Tunca Esirgenç, küçük bir hayranıyla karşılaştı. 9 yaşındaki Zeynep Nida Kırsoy, sunucuya üzerinde tarihi sokağın resmi bulunan kırlent hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı