TGB’li gençlerden, Başkan Şevik’e teşekkür - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TGB’li gençlerden, Başkan Şevik’e teşekkür

TGB’li gençlerden, Başkan Şevik’e teşekkür

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli İl Başkanı Ali Rıza Yığ ile yönetim kurulu üyeleri Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. TGB’li gençler, Silvan’da bulunan köy okullarına destek amaçlı başlattıkları “Diyarbakır’a Gelecek Köprüsü” kampanyasına destek veren Başkan Şevik’e teşekkür plaketi sundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Şubat 2021 Çarşamba, 11:03

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli İl Başkanı Ali Rıza Yığ ile yönetim kurulu üyeleri Musa Koç ve Necdet Fatih Onur, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

TGB’nin geçtiğimiz yıl, Silvan’da bulunan köy okulunun tadilatı ve öğrencilere eğitim desteği sağlamak amacıyla başlattıkları “Diyarbakır’a Gelecek Köprüsü” kampanyasına Atatürk Büstü göndererek destek veren Belediye Başkanı Mustafa Şevik, gençlere her alanda fırsatlar verilmesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Şevik, “Buldan Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimi için imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir yöresinde, bir ihtiyaç, bir sıkıntı varsa, elimizi uzatmak isteriz” dedi.

TGB’li gençler, etkinlik ve faaliyetlerine destek veren Başkan Şevik’e teşekkür plaketi sundu. Başkan Şevik de gençlere Buldan dokuması el ürünlerinden hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı