Öğrencilerin bankamatikleri verildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Öğrencilerin bankamatikleri verildi

Öğrencilerin bankamatikleri verildi

Merkezefendi Belediyesi, öğrencilere olan burs desteğini sürdürüyor. Başkan Şeniz Doğan Robotik Kodlama Akademisi’nde eğitim gören öğrencilere bankamatiklerini verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ocak 2020 Pazartesi, 18:01

Merkezefendi Belediyesi, Robotik Kodlama Akademisi’nde eğitim gören öğrencilere eğitim bursu veriyor. Proje dahilinde Havva-Süleyman Yağlıca Ortaokulu’nda robotik kodlama eğitimi alan 5. ve 6. sınıftaki 38 öğrenciye aylık burs bankamatikleri Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan tarafından verildi.

Başkan Doğan, “Geleceğin bilim insanlarını Merkezefendi’de yetiştiriyoruz. Robotik Kodlama sınıflarını okullarımızda kurmaya başlayacağız. Merkezefendi Belediyesi için eğitim çok önemli. Bu ülkenin aydınlanmasını sizler sağlayacaksınız. Robotik kodlama, sizlerin hayatını ilerleyen dönemde kolaylaştıracak. Başarılı olacağınıza inandığımız için bu sınıflarımızı teker teker kuracağız. Merkezefendi’de yaşayan her çocuğumuz eşit sağlık ve eğitim imkanına sahip olacak. Bilim ve teknoloji alanında başarılı olan öğrencilerimize desteğimiz her zaman devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
12 Ağustos 2020 Çarşamba 21 37Sıcak
13 Ağustos 2020 Perşembe 22 37Sıcak
14 Ağustos 2020 Cuma 22 37Sıcak
15 Ağustos 2020 Cumartesi 20 36Sıcak
16 Ağustos 2020 Pazar 20 36Sıcak