Avni Örki hızlı başladı: Hedef 20’de 20 - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Avni Örki hızlı başladı: Hedef 20’de 20

Avni Örki hızlı başladı: Hedef 20’de 20

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki hızlı başladı. MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın ilçe yönetim kurul toplantısına katılan Örki, “Kendimi evimde hissediyorum” dedi ve hedefi 20’de 20 olarak gösterdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ocak 2019 Perşembe, 15:47

6 Ocak’ta adaylığının açıklanmasının ardından çalışmalara başlayan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ile Milliyetçi Hareket Partisi Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu toplantısına konuk oldu.

MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya yönetim kurulu üyeleri ve partililer yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik samimi bir sohbet havasında gerçekleşti.

“KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM”
MHP İlçe Başkanı İsmail Cirit ve yönetim kurulu üyelerine güzel ev sahipliği ve güler yüzlü karşılama için teşekkür eden Avni Örki, “Biz her zaman kalpten, gönülden konuşmayı severiz. Şu an gerçekten de çok huzurluyum, kendimi evimde gibi hissediyorum. Çünkü bizler iki ayrı partinin mensupları olsak bile bayrağımız dalgalanmaya devam etsin, ezanlar dinmesin, millet bölünmesin diye bir araya gelebilmeyi başarıyoruz. Son olarak 15 Temmuz’da hain darbe girişimine karşı birlikte ortaya koyduğumuz direniş bundan sonra bu aziz vatanda gözü olanlara pabuç bırakmayacağımızı ve geleceğe daha güçlü bakmamızı sağlamıştır” dedi.

“20’DE 20’Yİ BU SEFER BAŞARACAĞIZ”
2014 yerel seçimlerindeki 20’de 20 hedefinden söz eden Örki, “2014 yerel seçimlerinde 20’de 20 hedefimiz vardı ve 20 belediyenin 16’sını kazanmıştık. Bizler inanıyoruz ki bu seçimlerde Denizli’de sizlerle beraber 20 belediyemizin 20’sini de alacağız. Çünkü artık daha güçlüyüz. Cumhur İttifakı diğer ittifaklara benzemez. Biz birbirimize gönülden bağlı olan insanlarız. Çünkü ortak paydamız vatandır, bayraktır, ezandır. Allah’ın izniyle Pamukkale’de rekor oy alarak iki Reisimizi de gururlandıracağız. Cumhur İttifakı olarak bizler bunu başarabilecek güçteyiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı