Evi oğlu tarafından yakılan anne, yetkililerden yardım istedi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Evi oğlu tarafından yakılan anne, yetkililerden yardım istedi

Evi oğlu tarafından yakılan anne, yetkililerden yardım istedi

Pamukkale’nin Fatih Mahallesi’nde oğlunun kendisine şiddet uygulayıp evini yaktığını söyleyen anne, yetkililerden yardım istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ekim 2018 Pazar, 15:01

DENİZLİ (AA)
Fatih Mahallesi’nde ikamet eden 65 yaşındaki Feride Ağan, evini yakan oğlu 31 yaşındaki Ümit Ağan’dan şikayetçi olduğunu ve tutuklandığını söyledi.

Oğlunun kendisinden sürekli para isteyerek şiddet uyguladığını anlatan Ağan, “Oğlum bir süre önce eşinden ayrılmıştı. İşleri de kötüye gitmeye başladı. Her şeyini kaybeden oğlumun psikolojisi bozuldu. Çeşitli kuruluşlara bana yardım etmeleri için başvurdum. Daha sonra evimizi yaktı” diye konuştu.

Anne Ağan, yangının ardından komşularında kalmaya başladığını belirterek, “Ben yaşlı ve meme kanseriyim. Yetkililerin bana sahip çıkmasını istiyorum. Bir emekli maaşım var o da borçlarımı ödüyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan komşusu Yücel Suvan ise, şöyle konuştu:

“Feride teyzemizi biz yangından önce yanımıza almıştık. Oğlu birkaç kere evi yakacağını söylemişti. Korkulan oldu. Biz mahalle sakinleri olarak gereken yardımı yapıyoruz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Nisan 2019 Salı 8 22Az Bulutlu
24 Nisan 2019 Çarşamba 14 25Çok Bulutlu
25 Nisan 2019 Perşembe 14 28Parçalı Bulutlu
26 Nisan 2019 Cuma 15 27Sağanak Yağışlı
27 Nisan 2019 Cumartesi 15 28Parçalı Bulutlu