İmar Barışı başvuru süresi 15 Haziran’da bitiyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İmar Barışı başvuru süresi 15 Haziran’da bitiyor

İmar Barışı başvuru süresi 15 Haziran’da bitiyor

Kamuoyunda “İmar Barışı” olarak bilinen mevzuata aykırı yapılara yasal düzenleme ile ilgili başvuru süresi 15 Haziran’da son buluyor. Pamukkale Belediyesi, başvuru yapmak isteyenlere yardımcı olmak için “İmar Barışı Danışma Ofisi” nde hizmet vermeye devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Haziran 2019 Çarşamba, 13:58

İmar Barışı için başvurular 15 Haziran’da bitiyor. Pamukkale Belediyesi, e-devlet üzerinden yapılacak başvurularda vatandaşların sorun yaşamamaları için YSE bulunan ana hizmet binasında oluşturduğu “İmar Barışı Danışma Ofisi”nde bu konuda vatandaşlara yardımcı oluyor. Vatandaşlara ayrıca “İmar Barışı nedir?”, “Kimlerin imar barışına ihtiyacı var?”, “İmar barışına nasıl başvurulur?” konularında bilgi veriliyor.

BAŞVURU YAPILMASI GEREKLİ
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, vatandaşların “İmar Barışı” ile ilgili olarak başvuru yapma sürelerinin devam ettiğini söyleyerek, “15 Haziran’a kadar bu haktan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın e-devlet üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu konuda halkımıza yardımcı olmak için Pamukkale Belediyesi olarak personellerimiz hizmet veriyor. Başvuru sırasında dikkat edilmesi gereken konularda vatandaşlarımıza yardımcı olunuyor. Bu konuda başvuru süresi devam ederken imar barışından faydalanmak isteyenlere yol göstermek için ekibimiz göreve hazır. Ana binamızdaki “İmar Barışı Danışma Ofisi” Cuma günü mesai saati sonuna kadar vatandaşlarımıza yardımcı olmaya devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Eylül 2019 Pazar 15 28Az Bulutlu
16 Eylül 2019 Pazartesi 15 27Az Bulutlu
17 Eylül 2019 Salı 17 30Az Bulutlu
18 Eylül 2019 Çarşamba 18 29Az Bulutlu
19 Eylül 2019 Perşembe 16 29Az Bulutlu