Pamuk Kafe hizmete girdi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamuk Kafe hizmete girdi

Pamuk Kafe hizmete girdi

Pamukkale Belediyesi, kendi yerleşkesi içerisinde personelin ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesis olan Pamuk Kafe’yi hizmete açtı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Ekim 2016 Çarşamba, 09:59

Pamukkale Belediyesi, İncilipınar Mahallesi YSE yanında bulunan belediye yerleşkesi içerisinde personelin ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak, dinlenmelerine olanak tanıyacak Pamuk Kafe’yi hizmete açtı.

Sosyal tesisin açılış törenine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve belediye personeli katıldı.

pamukkale-pamuk-kafe-acildi-2

“PERSONEL VE VATANDAŞLARIMIZA HİZMET VERECEK”
Pamukkale Belediyesi içerisinde açılışını gerçekleştirdikleri sosyal tesisin hayırlı olmasını dileyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyemiz içerisinde hem personelimizin hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesisin hayırlı olmasını diliyorum. İsmini Pamuk Kafe koyduğumuz bu tesisimizde personelimiz, vatandaşlarımız dinlenebilecek, sunulan hizmetlerden faydalanacak. Biri üniversite bölgesinde öğrencilerimize yönelik diğeri Karahayıt’ta turistlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik iki sosyal tesis daha açacağız. Öncelikli kendi belediyemizin içinde sosyal tesisin açılması ‘Daha anlamlı olur’ diye önce burada bu çalışmayı başlatmıştık. İnşallah burada hem çalışan arkadaşlarımıza ve belediyemize işi olup da gelen vatandaşlarımız bu tesisten faydalanacak” dedi.

pamukkale-pamuk-kafe-acildi-1

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Haziran 2019 Çarşamba 24 42Sıcak
27 Haziran 2019 Perşembe 25 41Sıcak
28 Haziran 2019 Cuma 25 41Sıcak
29 Haziran 2019 Cumartesi 22 40Sıcak
30 Haziran 2019 Pazar 20 37Sıcak