Pamukkale Belediyesi anketinden memnuniyet çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi anketinden memnuniyet çıktı

Pamukkale Belediyesi anketinden memnuniyet çıktı

Pamukkale Belediyesi, daha iyi hizmet verebilmek, eksiklikleri belirlemek, halkın taleplerini almak için yaptırdığı anket memnuniyet çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ocak 2016 Çarşamba, 15:19

Pamukkale Belediyesi, iki yıllık dönemi değerlendirmek amacıyla “Memnuniyet Anketi” yaptı. “Genel olarak Belediyemizin çalışmalarından ne derece memnunsunuz?”, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in halka yaklaşım ve çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?”, “Pamukkale Belediye çalışanlarının halka yaklaşım ve çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?” gibi soruların yer aldığı anket çalışmasında bin 400 kişiyle yüz yüze görüşüldü. Ankette, “Pamukkale Belediyesi’nin çalışmalarından yüzde 76 oranında memnuniyet çıktığı” açıklandı.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, anket sonuçlarında ortaya çıkan memnuniyet oranın kendileri için teşvik edici olduğunu belirterek, “Belediye olarak ortaya koyduğumuz hizmetlerin, yatırımların, sosyal belediyecilikte de ortaya koyduğumuz projelerin örnek olduğunu düşünüyorum. Halkımıza ‘Pamukkale’de yaşamak bir ayrıcalık olacak’ demiştik. Bu anlamda modern bir Pamukkale İlçesi yolunda yatırım atağımız hız kesmeden sürecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
11 Nisan 2021 Pazar 1 17Parçalı Bulutlu
12 Nisan 2021 Pazartesi 3 19Parçalı Bulutlu
13 Nisan 2021 Salı 8 22Az Bulutlu
14 Nisan 2021 Çarşamba 11 24Çok Bulutlu
15 Nisan 2021 Perşembe 8 24Çok Bulutlu