Vural’a davullu zurnalı karşılama - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vural’a davullu zurnalı karşılama

Vural’a davullu zurnalı karşılama

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkanı İbrahim Vural’a vatandaş ilgisi çığ gibi büyüyor. Seçime günler kala İbrahim Vural’ın gezileri resmen bir halk hareketine dönüştü. Büyük bir konvoyla mahalleleri arşınlayan Vural davullu zurnalı kalabalıklar tarafından karşılanıyor.

/ DENİZLİHABER / 17 Mart 2014 Pazartesi, 10:06

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, gittiği mahallelerde başkanlar gibi karşılanıyor. Başkan Vural’ın seçim konvoyu, mahalle girişlerini kesen coşkulu kalabalıkların sürprizleriyle de karşılaşıyor.

ic-2

Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilçe sakinleri tarafından sevilen adayı Vural, seçim gezisinin son gününde Karakova’dan başladığı maratonu, Develi, Yukarı Şamlı, Goncalı, Pamukkale, Yeniköy ve Küçükdere’de sürdürdü. Başkan Vural her geçen gün artan kalabalıklar tarafından karşılandığı bu önemli mahallelerde artık hem destek hem teşekkür turunu birlikte atıyor.

Vural’ın bugünkü gezisinde en renkli görüntülerden birini de davullu zurnalı karşılama törenleri oluşturdu. Başkan Vural’a güvenlerinin sonsuz olduğunu dile getiren seçmenlerin ilgisi, görülmeye değerdi.

ic-1

Pek çoklarının “İlk kez sayenizde CHP’ye oy vereceğiz Başkanım” diyerek sarıldığı İbrahim Vural, “Amacımız tüm kesimleri kucaklamak. Ben sürekli söylüyorum, yandaşın değil vatandaşın başkanı olmak için yola çıktım. Siz de bana hayatımın en önemli ve sürekli olarak kalbimin üzerinde taşıyacağım bir nişan takdınız. Halk Adamı dediniz. İnanın belediye başkanı olmuşum, olmamışım çok önemli değil. Ben biliyorum ki asıl kazanmam gerekeni, kalbinizi kazandım. Allah’ın izniyle bu seçimi de hep birlikte alacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Mayıs 2021 Cumartesi 12 33Parçalı Bulutlu
16 Mayıs 2021 Pazar 15 29Çok Bulutlu
17 Mayıs 2021 Pazartesi 12 30Az Bulutlu
18 Mayıs 2021 Salı 13 34Az Bulutlu
19 Mayıs 2021 Çarşamba 16 35Az Bulutlu