Sarayköy’de öldürülen kadının katili oğlu çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy’de öldürülen kadının katili oğlu çıktı

Sarayköy’de öldürülen kadının katili oğlu çıktı

Sarayköy’de evinden başından silahla vurulmuş halde bulunan Rahime G.yu oğlunun vurduğu ortaya çıktı. Osman G.nin evden daha önce 20 bin liralık ziynet eşyası çaldığı ve gazinolarda harcadığı, bunun ortaya çıkması üzerine de annesiyle tartıştığını itifaraf ettiği öne sürüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Kasım 2018 Pazar, 10:13

DENİZLİ (AA)
Osman G’nin (18), Tepeköy Mahallesi’ndeki evlerinde annesi Rahime G’yi (35) mutfakta başından silahla vurulmuş halde bulduğu ihbarı üzerine eve gelen jandarma ve sağlık ekipleri, kadının yaşamını yitirdiğini belirlemişti.

Rahime G’nin cesedi, savcının incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırılırken, hayatını kaybeden kadının eşi Musa G. (40), oğlu Osman G. ile Musa G’nin kardeşi Mehmet G, ifadelerine başvurulmak üzere Sarayköy İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
Osman G’nin, ilk ifadesinde 3 kişinin evlerinden hızla kaçtığını gördüğünü, 2 yaşındaki kardeşini annesinin yanında bulduğunu söylediği öğrenildi.

Pamuk tarlasından dönen Rahime G’nin eşi Musa G’nin de eve geldiğinde oğlunun bahçeden üç kişinin hızla uzaklaştığını söylediğini anlattığı belirtildi.

Jandarmada babasının ifadesiyle çelişik ifadeler veren Osman G’nin, cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

Osman G’nin, evlerinden bir ay önce 20 bin liralık ziynet eşyası çaldığını ve gazinolarda harcadığını, ailesinin durumu öğrendiğini, annesiyle bu nedenle tartıştığını ve öfkelenip silahı ateşlediğini söylediği belirtildi.

Jandarma, suç aleti silahı olay yeri yakınındaki çalılıkların arasında buldu.

Osman G. jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı