MEM’in gündemi 2023 Eğitim Vizyonu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MEM’in gündemi 2023 Eğitim Vizyonu

MEM’in gündemi 2023 Eğitim Vizyonu

“2023 Eğitim Vizyonu” bilgilendirme toplantılarına Bozkurt’ta başlandı. Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında yapılan ilk bilgilendirme toplantısına Bozkurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliği yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Şubat 2019 Cumartesi, 11:01

Bozkurt İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen 2023 Eğitim Vizyonu değerlendirme toplantısında; Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Vural, Erdinç Akkaya, Ramazan Yılmaz ve Ramazan Kayayurt ile Bozkurt, Honaz, Çardak ve Baklan ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

2023 Eğitim Vizyonu toplantısının açılışında ilçe milli eğitim müdürlüğü idarecileri ile okul müdürlerine seslenen Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “2023 Eğitim Vizyonuyla ilgili olarak bütün çalışmaları masaya yatırdık. Bizim için şehrimizin en uzak köyündeki bir okulumuzun öğrencisi ile şehir merkezindeki öğrencimizin birbirinden hiçbir farkı yoktur. Her bir birey bu ülkenin geleceğinin bir parçasıdır. Çocuklarımızın yeniliklere ihtiyacı var. Biz de diyoruz ki; 2023 Eğitim Vizyonu denince, çocuklarımızı geleceğe iyi hazırlayabilmek için bilgili, donanımlı, vatan sevdalısı nesiller haline getirebilmek için önce alt yapıyı sağlam ve iyi hazırlamamız gerekiyor. Zemin sağlam olduktan sonra üstüne koyacağımız her yenilik sağlam ve emin adımlarla ilerler. İlçe Milli Eğitim Müdürleri bizim için bir trenin adeta makinistidir. Okul müdürü arkadaşlarımız da aynı şekilde o işleyen, hareket eden bir treninin motoru ve beynidir. Okullarımıza vizyon kazandıracak olan siz değerli okul müdürü arkadaşlarımızsınız. Öğretmenlerimizle birlikte 2023 ruhunu gençliğimize aşılayabilirsek çok mesafe kat ederiz. Okul gelişim modelini ve eylem planımızı hazırlayacağız. Her ilçenin eylem planını okul gelişim modeliyle birlikte ilde toplayacağız. Bu şekilde, 2023 eylem planı olarak elimizin altında hazır olacak. Yaptığınız çalışmalardan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize içtenlikle başarılar diliyorum. 2023 Eğitim Vizyon Belgesini çok iyi sahiplenmenizi istiyorum” dedi.

Oğuz’un konuşmasının ardından Ramazan Yılmaz 2023 Eğitim Vizyonu hakkında bilgiler verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı