DENİB’de Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB’de Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı

DENİB’de Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı

DENİB AKADEMİ, “Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı” programını, yoğun bir katılım ile Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Mart 2018 Çarşamba, 14:36

İzgören Akademiden Umut Sav tarafından verilen eğitimde; liderin duruşu, tutumu, karar verme yöntemi, yönetme biçimi, doğru kişilerle doğru ekip kurması gibi özellikleri, Osman Hamdi Bey’in Kaplumbağa Terbiyecisi tablosu üzerinden, gerçek hayatından kesitlerle anlatıldı.

Osman Hamdi Bey’in 1906 ve 1907 yıllarında iki farklı versiyonunu çizdiği tabloda kullandığı renkler, resimde yer alan kaplumbağalar, mavi çinilerle kaplı oda, elindeki ney, alçak pencere, yerdeki yapraklar aynı tablonun iki farklı versiyonu üzerinden katılımcılarla birlikte yorumlandı.

GELECEK EĞİTİMLE PARLAYACAK…
Etkinlikte katılımcılara seslenen Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, DENİB AKADEMİ’nin Türkiye’de örnek bir proje olma yolunda hızla ilerlediğini belirterek, geleceğimizin eğitimle daha da parlayacağını ifade etti.

İletişimin önemine değinen Başkan Kocasert, bu tarz eğitimlerle iletişimin öneminin farkına daha da varıldığına dikkat çekerek, eğitimler sayesinde aslında iletişimin de gelişim yolunda ilerlediğinin altını çizdi ve oldukça yoğun bir katılımla düzenlenen eğitim programına katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine 27 Mart 2018 tarihinde “Reklam Stratejileri Geliştirme ve Yönetme Eğitimi” ile devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı