REKLAMI GEÇ

New York’taki ev tekstili fuarında Denizlili firmalar ilgi gördü

New York’taki ev tekstili fuarında Denizlili firmalar ilgi gördü

Amerika kıtasının en büyük ev tekstili fuarı ABD’nin New York kentinde düzenlendi. Premiere Vision New York’taki fuarda 47 Türk firması stant açtı. Fuara katılan Denizlili firmalara DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu da destek verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ocak 2023 Perşembe, 10:29

Hazır giyim sektörünün dünyadaki önemli buluşma noktalarından olan Premiere Vision New York Fuarı, 17-18 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi. DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, EHKİB Başkanı Burak Sertbaş ve UTİB Başkanı Pınar Taşdelen Engin, ABD pazarında Türk ürünlerinin tanıtımı ve pazar payının artırılması için New York Başkonsolosu Reyhan Öztürk, Ticaret Ataşeleri Bilgehan Ramazan Caner ve Filiz Köseyener ve tekstil sektörü paydaşları ile toplantılar gerçekleştirdi.

DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nun da aralarında bulunduğu heyet, 97 katılımcı olan fuarın 47’si Türk firmalarına ait olan Premiere Vision New York Fuarına katılan Türk firmalarının stantlarını gezerek, başarı temennilerini iletti. DENİB Başkanı Memişoğlu, Denizli’den fuara katılan Gamateks ve Bezsan Tekstil stantlarını da ziyaret ederek, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı