DEGİAD’dan Denizli-Aydın Otoyol ihalesinin ertelenmesine tepki - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DEGİAD’dan Denizli-Aydın Otoyol ihalesinin ertelenmesine tepki

DEGİAD’dan Denizli-Aydın Otoyol ihalesinin ertelenmesine tepki

DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, Denizli-Aydın Otoyolu’nun ihalesinin 11 Haziran’dan 3 Temmuz’a ertelenmesine ilişkin, “Projenin yakından takipçisiyiz. Ertelenme kararı ile ilgili vekillerimizden ve yetkililerden gerekçeli bir açıklama yapılması bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Haziran 2020 Perşembe, 15:07

DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, yaptığı yazılı açıklamada, Aydın-Denizli otoyolu ile ilgili 11 Haziran’da yapılması planlanan ihalenin 3 Temmuz’a ertelendiğini hatırlattı.

Projenin yakından takipçisi olacaklarını aktaran Urhan, vekilleri ve yöneticileri erteleme kararı ile ilgili gerekçeli bir açıklamaya davet ederek, “Şehrimize ve bölgemize sayısız faydalar sağlayacak bu projenin birçok kez dile getirdiğimiz üzere yakından takipçisi olacağımızı bildirir, ertelenme kararı ile ilgili vekillerimizden ve yetkililerden gerekçeli bir açıklama yapılması beklentimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

Urhan konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada da, İzmir’den Antalya’ya kadar kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan otoyolun 154 kilometre uzunluğundaki ikinci etabını oluşturan Aydın-Denizli Otoyolu’nun hayata geçirilmesi sürecinde proje için öngörülen koşulların oluşmadığı gerekçesiyle ihale tarihinin sürekli ertelenmesine tepki göstermişti.

Yorumlar

aydın   -  Bağlantı 12 Haziran 2020, 00:53

Ne kadar ertelenirse o kadar iyi bence.Mesafe süre olarak her iptal de 15 dakika azalıyormuş.

MEHMET   -  Bağlantı 11 Haziran 2020, 17:41

GEREKCELİ AÇIKLAMASI AYDINLI BÜROKRATLARIN ÇOK İYİ ÇALIŞMASI OTOBAN YAPILIRSA AYDIN DAHADA GERİLER DİYE ENGELLİYORLAR BİZDE ÖKÜZÜN TRENE BAKTIGI GİBİ BAKIYORUZ

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı