Keçeci: 2017 zor bir yıl olacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Keçeci: 2017 zor bir yıl olacak

Keçeci: 2017 zor bir yıl olacak

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, 2016’nın değerlendirmesini yaptı. Keçeci, yaşanan terör olaylarıyla 2016’nın herkes için kötü geçen bir yıl olduğunu belirterek, sanayiciler açısından 2017 yılının zor geçeceğini, ancak en iyi şekilde atlatmak istediklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Aralık 2016 Cuma, 11:19

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, hem 2016’yı değerlendirdi, hem de 2017’ye yönelik beklentileri açıkladı.

2016’nın herkes için kötü bir yıl olduğunu belirten Keçeci, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki sancılı süreçte birçok masun insanın hayatını kaybettiğini söyledi.

Keçeci, “Askerimiz, polisimiz ve birçok sivil vatandaşımız bu terör saldırılarında hayatını kaybetti, birçoğu da yaralandı. Bu nedenle 2016 yılı hepimiz için kayıp yıl oldu” dedi.

Yeni yıldan beklentilerini de dile getiren Keçeci, “2016’yı bitirip 2017’ye girmek üzere olduğumuz bu günlerde dileğimiz 2016 kayıplarıyla geçmişte kalsın ve 2017 barış, huzur ve refah getirsin. 2017’de anneler, babalar ve evlatlar üzülmesin istiyoruz ve gelen gideni kesinlikle aratmasın. İnanıyoruz ki bu zorlu günler de geride kalacak. Sanayiciler olarak biz, hiçbir zaman kolay şartlarda çalışmadık. Zor bir yıl olacak belki de ama 2017’yi de en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Biz sanayi dünyası olarak her geçen gün daha çok üreterek bu ülkenin refah seviyesini biraz daha artıracağız. Sanayiciler, Cumhuriyet’in başından beri bu ülkeyi bu günlere getirebilmek için canlarını dişlerine taktılar ve takmaya da devam edecekler. 2017 yılının, ülkemiz ekonomisini daha iyi düzeye getirerek sürdürülebilir başarılara ivme kazandırmasını; sizlere ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluğu da beraberinde getirmesini diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı