Oda başkanları ticari ilişkiler için Katar’a gidiyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Oda başkanları ticari ilişkiler için Katar’a gidiyor

Oda başkanları ticari ilişkiler için Katar’a gidiyor

Denizli’deki dört oda başkanı geçtiğimiz günlerde turizm bölgelerini gezmek, sağlık turizmi hakkında bilgi almak ve Katar- Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amaçlı Denizli’ye gelen Katar’ın Ankara Büyükelçisi Salem Mübarek el-Şafi’nin daveti üzerine Katar’a gidiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Temmuz 2019 Salı, 15:06

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili ile Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu geçtiğimiz günlerde Denizli’ye gelen Katar’ın Ankara Büyükelçisi Salem Mübarek el-Şafi’nin daveti üzerine Perşembe günü Katar’a gidecek. Katar’da mevkidaşları ile görüşecek olan başkanlar, Denizli-Katar ticari ilişkileri için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunacaklar.

Katar’daki ilk görüşmelerden sonra dönüşte Denizli’de yapılacak toplantı ile heyet oluşturulacak. Oluşturulacak heyet zamanı daha sonra belirlenecek olan bir tarihte Katar’a giderek, Denizli-Katar ticari ilişkileri açısından neler yapılabileceği konusunda kapsamlı bir çalışma yaparak, Denizlili işadamları ile bu bilgilerini paylaşacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı